Сайт Відділу документів іноземними мовами є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
20.02.2019 13:49

Ukrainian elementary
У наш час Україна відкрита для іноземців, а особливо для студентів-іноземців. Ви здивуєтесь, але їх досить...

18.02.2019 10:44

Готуємось до виборів?
Дебати – це давня форма мистецтва, якому навчалися учасники англійського розмовного клубу 17 лютого....

13.02.2019 14:35

Німецький кіномарафон
Дорослі, кіномани, а також ті, хто вивчає німецьку! Тільки цього місяця у відділі документів іноземними...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Запитайте нас про академічну доброчесність

Запитайте нас про академічну доброчесність

26.09.2017 12:11

26 вересня вчителі іноземних мов, які підвищують кваліфікацію в Південноукраїнському регіональному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів, уперше в цьому навчальному році відвідали відділ документів іноземними мовами та інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку». Тут завжди є багато цікавого для всіх, тому інформація, яку отримали вчителі, була важливою, корисною та різноманітною.
«Програма перебування» була поділена на блоки.
a) Спочатку викладачі переглянули промо-ролик про відділ документів іноземними мовами.
b) Тепер у світі є дуже важливим питання медіаграмотності. З цієї теми з викладачами спілкувалася співробітник бібліотеки Анастасія Климентенко. Зокрема, йшлося про маніпуляції та можливі фейки у друкованих медіа, маніпуляції та фейки в соцмережах та на телебаченні.
c) Магічні цифри – 10-20-30 – це три основні моменти, на які треба звернути увагу під час підготовки презентацій.
d) Також було акцентовано увагу на проблему з академічної доброчесності. «Країни з високим рівнем академічної доброчесності не мають такої проблеми, як «визнання дипломів» – це вислів із сайту SAIUP. Тому «проект сприяння академічній доброчесності в Україні – ініціатива, яка спрямована на системні зміни в українській вищій освіті», але починати треба зі школи.
e) Учителі ознайомилися з новинками методичної періодики та настільними іграми, які можна ефективно використовувати на уроках. Сайт «Вікна в Америку» та повнотекстова база електронних документів eLibrary також є цінними ресурсами у вчительській праці. Базою eLibrary, до речі, можна скористатися лише у центрі «Вікно в Америку».
f) Технічні «принади» «Вікна в Америку» були ще одним блоком зустрічі. Інтерактивний столик, інтерактивна дошка, 3D принтер, 3D сканер дуже зацікавили наших гостей.
Вчителі та їх вихованці були запрошені до англійського розмовного клубу, засідання якого відбуваються щонеділі. Дехто з гостей виявив бажання відвідати Мейкерспейс.

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» тісно співпрацює зі школами міста та області, тому такі зустрічі є цінним джерелом нових знайомств та контактів для подальшої взаємовигідної діяльності.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід