Сайт Відділу документів іноземними мовами є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
25.05.2019 12:07

День спеціаліста для вчителів англійської мови
23 травня вчителі англійської мови, які підвищують кваліфікацію у Херсонській академії неперервної освіти,...

22.05.2019 09:10

Курси німецької мови. Підводимо підсумки
18 травня відбулося останнє заняття групи вивчення німецької мови для початківців, на якому студенти...

21.05.2019 06:52

Троє у човні (не кажучи про славу)
Наприкінці XIX століття річкові подорожі були модними в Англії. Тому Джером К. Джером, англійський письменник,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Перший переліт з Нью-Йорка до Парижа

Перший переліт з Нью-Йорка до Парижа

25.02.2019 09:41

На початку ХХ століття власник одного з нью-йоркських готелів помістив оголошення про нагороду в 25000 доларів тому, хто першим здійснить безпосадочний переліт через Атлантичний океан з Нью-Йорка до Парижа. 21 травня 1927 року Чарльз Ліндберг, американський пілот, вирішив спробувати свої сили. Найважливішим він вважав зменшення ваги літака. Тому вирішив відправитись у дорогу один, вибрав одномоторний літак, відмовився від парашута, замінив важке шкіряне сидіння плетеним, зробив на замовлення легкі чоботи і навіть розрізав карту, залишивши тільки необхідну йому частину. Переднє скло пілотської кабіни закривали каністри з бензином; щоб подивитися вперед, пілот відкривав бічне скло і визирав з віконця. Втім, він знав, що над всім простором океану немає іншого аероплана. О 22.24 за часом Парижа «Дух Сент-Луїса», літак Ліндберга, приземлився, провівши в повітрі 33,5 години. В аеропорту його зустрічало 150000 осіб. У Парижі люди годинами стояли на вулицях, чекаючи на героя. 

Саме з цією історією було пов’язане одне з запитань заходу, проведеного у центрі «Вікно в Америку» для учнів спеціалізованої школи № 30. Семикласники мали пояснити, чому Чарльз Ліндберг, приземлившись у Парижі, зміг стати на його землю тільки за півгодини. Учасники дуже близько підійшли до правильної відповіді. Натовп людей, які очікували на приземлення, підхопив пілота на руки і півгодини не опускав на землю.

Інші завдання інтелектуальної гри «Mind Battle» – вгадати правда чи ні наведене твердження; назвати, яким одним словом пов’язані чотири різні фотографії і т. ін. – перевірили рівень ерудиції школярів та їх знання англійської мови. Учасники показали себе активними, оригінальними та завзятими.Вхід