The site of the Division of documents in foreign languages is part of the library portal lib.kherson.ua
News
23.04.2018 06:06

International Mother Earth Day
April 22 the library’s “Window on America” weekly talk-club meeting was attended by...

16.04.2018 07:43

Let's talk about ourselves
April 15 the library’s Window on America” weekly talk-club meeting was attended by 7 users....

16.04.2018 07:12

Advertising and Media Literacy
Wikipedia defines advertising as a promotion of goods, shows, services, etc. in order to attract consumers’...


Гость | Войти
Printable version
News > Зореслав Байдюк – откровенно об Америке

Зореслав Байдюк – відверто про Америку

03.07.2017 08:38

30 червня херсонці мали виняткову нагоду поспілкуватись із американським журналістом українського походження Зореславом Байдюком у інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара. Зореслав Байдюк – заступник керівника української служби Голосу Америки та ведучий телевізійної програми-тижневика «Вікно в Америку». Голос Америки – це найбільший міжнародний інформаційний канал США, який виходить в ефір понад 45 мовами. Кореспонденти цього каналу подорожують Сполученими Штатами та відверто, без прикрас розповідають про життя американців. У цьому могли пересвідчитись усі присутні на зустрічі, адже Зореслав Байдюк розповідав про соціальну складову законодавства США. Наприклад, американські пенсіонери не можуть покладатись тільки на державні пенсії, вони досить невеликі. Про свою старість вони дбають заздалегідь, вкладаючи гроші у приватні пенсійні фонди. Добре, що їх фінансові інституції досить стабільні, американське населення може вірити, що вкладені ними гроші повернуться, а банк чи страхова компанія продовжить працювати і через 20-30 років.

Зореслав розповів також про принципи роботи каналу Голос Америки та представив проект, створений спеціально для відвідувачів центрів «Вікно в Америку» — «Вікно в Америку – Відверто про Америку», а також спеціальну відеосерію з крихітних містечок і поселень вздовж річки Міссісіпі «Американська глибинка». Зореслав Байдюк продемонстрував один із своїх репортажів, який ще не вийшов на каналі. Відео розповідає про досвід ресторану у невеличкому американському місті. Повари цього ресторану – жінки старше 50 років, усі, хто мають бажання і можливість попрацювати 2-3 дні на місяць. Як ви розумієте, кухня – суто домашня, а меню змінюється щодня. Звичайно, є ризик, що страви сьогоднішнього шеф-повара будуть не до смаку, але ідея вдала і дуже оригінальна.

Кількість відвідувачів та запитань до журналіста підтвердила зацікавленість жителів нашого міста у правдивій інформації, отриманій з перших вуст. Пощастило, що Зореслав Байдюк за 20 років життя у США не забув українську мову, тому поговорити з ним змогли усі.Вход