Сайт Відділу документів іноземними мовами є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
23.04.2019 11:30

Прокляті поети - хто вони і чому «прокляті»
Взагалі-то їх ніхто не проклинав. Прокляті поети - це не поетична школа, не творче об'єднання і не...

23.04.2019 09:30

Нові закони та проблеми екології
Знайомство з штатом Делавер було незвичним. Американські закони часто висміюють. Наприклад, у Нью-Йоркському...

21.04.2019 11:45

Всесвітній день свободи преси
3 травня відзначається 26-а річниця Всесвітнього дня свободи преси. Цього року у всьому світі вшанування...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Що обрати – Spelling Bee чи Speed English?

Що обрати – Spelling Bee чи Speed English?

20.03.2019 12:08

19 березня відділ документів іноземними мовами та центр «Вікно в Америку» знову відвідали слухачі курсів підвищення кваліфікації Херсонської академії неперервної освіти, нашого постійного і активного партнера. Програма заходу була насичена та різноманітна.

Тетяна, сертифікований тренер з медіаграмотності, журналіст за освітою та попередньою професією, розповіла про те, на що слід насамперед звернути увагу, читаючи чи слухаючи новини. На прикладі однієї з публікацій у свіжій херсонській пресі вона показала, як не можна висвітлювати інформацію.

Співробітники центру та учителі іноземних мов обговорили нові інтерактивні методи та прийоми вивчення англійської мови: настільні ігри, запропоновані посібником «Activate: Games for Learning American English», конкурс Spelling bee, ручку Ting, методику асоціативних символів, використання QR-кодів на уроці. Керівник Інтернет-центру бібліотеки, Оксана Золотухіна, показала, за допомогою яких сайтів та у яких форматах їх можна зробити самостійно. Крім того, вона запропонувала додатки для зчитування QR-кодів та порадила бути уважним при завантаженні інформації. Один із найкращих прийомів активізації мовлення – Speed English – відвідувачі перевірили на собі. Кожен отримав запитання з гри “Cathy’s cards” і задав його співрозмовнику. Ми розповіли про деякі підводні камені та корисні хитрощі під час проведення Speed English.

Інтерактивний столик у центрі «Вікно в Америку» дуже популярний під час екскурсій, але не менш вдало його можна використати для вивчення країнознавства, що ми і показали вчителям під час інтерактивної подорожі містами Великої Британії та США.

Насамкінець для присутніх був організований веб-квест, який використовував матеріали електронної бібліотеки eLibraryUSA, джерела унікальної інформації. Завдання для пошуку були різноплановими: закінчити речення, знайти певну статтю та вказати її авторів і навіть знайти найкращий жарт та переказати його групі.

Сподіваємось, що проведений захід додасть натхнення та нових ідей нашим відвідувачам.Вхід