Сайт Відділу документів іноземними мовами є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
12.12.2018 14:10

Експрес-курс новорічного макіяжу!
Жінки – це тільки для вас! Чотири безкоштовних заняття з макіяжу! До ваших послуг – візажист,...

12.12.2018 11:39

День бабака
Американська комедія «День бабака» — це історія самозакоханого репортера, який...

11.12.2018 11:37

Скільки коштує жити в Німеччині?
Якість німецьких товарів на ринку сьогодні користується великою повагою, проте так було далеко не завжди....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Ви чули, що сказав бабак?

Ви чули, що сказав бабак?

05.02.2018 08:35

День бабака, традиційне народне свято США і Канади, відзначається щорічно 2 лютого. Вважається, що у цей день потрібно спостерігати за бабаком, який вилазить з нори, і з його поведінки судити про близький прихід весни. Якщо день похмурий, і гризун, не бачачи своєї тіні, спокійно покидає домівку, то весна прийде зовсім скоро. Традиція робити довгострокові прогнози погоди, дивлячись на поведінку братів наших менших, почалася ще у Стародавньому Римі, де 2 лютого відзначався День їжака. Жителі Західної Європи зберегли, а згодом і привезли традицію до Північної Америки. Але по той бік океану роль відповідального за погоду перейшла до бабака. У багатьох містах США та Канади у цей святковий день проводяться традиційні фестивалі, найвідоміший з яких – фестиваль у місті Панксатоні в Пенсильванії, де існує Клуб бабака.

Це свято знайшло своє місце і в кінематографі: у 1993 році на екрани вийшов фільм «День бабака» з Біллом Мюрреєм і Енді Макдауелл, в якому дія відбувається саме в Панксатоні. Головний герой кінокартини застрягає у часовій петлі одного такого святкового дня і проживає його знову і знову. Саме завдяки стрічці вираз «день бабака» став загальним – з того часу так стали називати монотонні будні, які йдуть один за одним без зміни подій, обстановки, оточення тощо.

4 лютого завсідники англійського розмовного клубу, який працює на базі центру «Вікно в Америку», обговорювали прогнози знаменитих бабаків, згадували улюблений фільм, робили власні прогнози, і не лише погоди.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід