Сайт Відділу документів іноземними мовами є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
19.03.2018 07:09

За будь-яку працю треба платити?
18 березня в англійському розмовному клубі, який працює на базі центру «Вікно в Америку»,...

12.03.2018 09:44

Свято ірландської душі
Ірландці почали відзначати День Святого Патрика в якості своєрідного національного свята ще в X-XI століттях,...

05.03.2018 08:01

З ініціативи Емми
У 2014 році стартувала адвокаційна кампанія від ООН #HeForShe. Це рух солідарності за рівність статей,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > День поминання

День поминання

30.05.2017 05:42

В  останній понеділок травня у США відзначається День поминання. Він присвячений пам'яті американських військовослужбовців, що загинули у всіх війнах і збройних конфліктах, в яких США брали участь.

Витоки свята відносять нас до II половини XIX століття, коли після закінчення Громадянської війни багато людей, щоб вшанувати пам’ять загиблих на полях битв, почали прикрашати могили героїв війни квітами і прапорами. Спочатку не було якогось певного дня для подібних заходів, поки в 1868 році для цієї мети не був обраний день 30 травня. Організатором дійства виступило об’єднання ветеранів  на чолі з генералом Джоном Логаном; а свято отримало назву День прикраси (Decoration Day).

Перший День прикраси був відзначений на Арлінгтонському національному цвинтарі у Вашингтоні і зібрав близько 5000 людей. У 1873 році Нью-Йорк став першим штатом країни, який офіційно визнав це свято, до кінця XIX століття День прикрас відзначався в безлічі міст по всій країні.
Після закінчення Першої світової війни цим святом почали вшановувати всіх загиблих під час ведення військових дій, а свою нинішню назву свято отримало вже після закінчення Другої світової. Довгий час свято відзначалося 30 травня, проте з 1971 року воно припадає на останній понеділок травня; таким чином, виходить три вихідних дні поспіль. Більшість офісів і магазинів закриті, школярі також мають вихідний. У цей день хтось йде на кладовище, щоб за старовинною традицією прикрасити могили померлих, президент країни також покладає на могили пам’ятні вінки. Можна побачити паради на честь свята, однак багато людей також насолоджуються можливістю провести цей додатковий вихідний на природі, в колі близьких людей.

28 травня товариство англійського розмовного клубу, який працює на базі центру «Вікно в Америку», мало рідкісну нагоду поспілкуватися з носієм мови, громадянином США, який багато розповідав про те, як відмічається День поминання у Америці. Співрозмовники говорили про теперішню ситуацію в Україні, українську армію та про війну на Донбасі.Вхід