Сайт Відділу документів іноземними мовами є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
19.11.2018 11:52

Заарештовані... хмарочоси!
Прохання до усіх службовців: без матів та арештів! Хоча ні, у шахах без цього ніяк, бо кожна гра...

19.11.2018 11:00

Як перемогти корупцію
У херсонському ресурсному центрі “Вікно в Америку” 18 листопада 2018 року учасники англійського...

15.11.2018 12:07

Про Нібелунгів у Німеччині
18 листопада 2018 року о 13.00 відбудеться засідання клубу «Моя улюблена німецька». До нас...


Гість | Увійти
Версія для друку

Вища освіта в США  

Вища освіта в США представлена різноманітними навчальними закладами. Глибокі досліди та фінансування допомогли зробити американські коледжі та університети найпрестижнішими в свті. Особливо привабливі вони для іноземних студентів, викладачів та вчених, завдяки високій якості освіти та найкращим умовам праці. Згідно з Академічним рейтингом Світових Університетів, підготовленому Шанхайським університетом Джао Тонга, із 45 найкращих навчальних закладів світу, більше як 30 - знаходяться в США (за кількістю нагород та дослідницьких робіт). Державні, приватні університети, гуманітарні та місцеві ("общинні") коледжі - всі разом грають вагому роль у виший освіті США.

Згідно з даними ЮНЕСКО, США посідає друге місце в світі по кількості закладів вищої освіти. Всього їх існує 5768, в середньому - більше як 115 у кожному штаті. В США також найбільша в світі кількість студентів вищих навчальних закладів, а саме - 14261778 студентів, приблизно 4.75% від загальної кількості населення.

За даними Міністерства Освіти на 2007 рік, в США працюють 4 861 коледж та університет, де навчаються 18 248 128 студентів. Можна навіть безкоштовно вступити до Йельского університету.

Вища освіта в США дуже різноманітна. В державі є чотирирічні та дворічні коледжі, великі та маленькі або з характерними рисами. Дивіться інформацію, що подається нижче.

Характерні риси:

 

 

Більше інформації про 3600 коледжів та університетів також можна отримати з видання "College Handbook". 

13.06.2013 17:15
Владимир

Моя очень хорошая знакомая Варя, которая живёт в Херсоне и рисует картины (лепит, шьёт, вышивает) - и любит всё это и хочет учиться этому в колледже. Но к сожалению, у неё и её мамы нет на это денег. Я посоветовал ей приехать учиться на художника тут в США используя программу грантов или помощи молодым художникам - но я не знаю точно какие гранты или программы могли бы ей подойти. Девушке 28 лет и у неё есть очень солидное портфолио прекрасных, по настоящему талантливых картин. Подскажите пожалуйста куда она могла бы обратиться?


Уважаемый Владимир, на сегодняшний день существует достаточное количество фондов (и в США, и в других странах, даже на Украине), которые помогают молодым художникам учиться. К сожалению, на данный момент срок подачи заявок большинства из них закончен. Советуем ознакомиться с такой информацией:Как получить стипендию на арт-образование за границей - http://www.lookatme.ru/mag/experience/experience-other/142249-kak-pravilno-vybrat-grantГрант для начинающих художников и архитекторов, работающих в жанре живописи, рисунка, гравюры или скульптуры – Фонд Элизабет Гриншилдс (Канада) -http://www.grantist.com/grant-dlya-khudozhnikov-i-arkhitektorov/Конкурсы. Гранты. Премии. Фестивали дизайнерам, художникам, архитекторам - http://www.konkursgrant.ru/2010-10-16-19-34-37Фонд Культурное достояние - http://fond-kd.ru/index.php?option=com_content&task=view&id=76Фонд Виктора Пинчука - http://pinchukartcentre.org/

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід