Сайт Відділу документів іноземними мовами є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
21.03.2019 13:03

Фелікс Зальтен: невідоме про відоме
«Бембі» - роман, що розповідає про життя Бембі, оленятка, від моменту народження: дитинство,...

21.03.2019 09:37

“Lessons from Abroad” шукаємо проекти, що змінюють світ!
Ви навчалися в американському коледжі або брали участь у програмі обміну в США? Або ж ви американець/-ка...

21.03.2019 08:56

Березень – місяць боротьби за права жінок
Тисячі жінок з усього світу виходять на марші за рівні права у березні. Гості англійського розмовного...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Як стати президентом

Як стати президентом

27.02.2018 07:39

У лютому 1782 року місто Річмонд, що у штаті Вірджинія, першим публічно відсвяткувало день народження Джорджа Вашингтона, першого президента Сполучених Штатів Америки, який народився 22 лютого 1732 року. До початку ХІХ століття цей день став справжнім національним святом з розкішними балами, де відомі суспільні діячі виголошували свої промови. Прості американці в цей час бенкетували в галасливих тавернах. У 1885 році 22 лютого було оголошено загальнонаціональним святом на честь дня народження Джорджа Вашингтона.

З 1971 року день народження Вашингтона почали офіційно відзначати у третій понеділок лютого, тому що вступив у дію законодавчий акт Конгресу, метою якого було спрощення строкатого календаря федеральних свят США. Але це ще не все. У далекому 1860 році став президентом ще один великий американець – Авраам Лінкольн, який об'єднав південні і північні штати країни і скасував рабство. Лінкольн народився 12 лютого. Його день народження вперше відзначили у 1865 році, коли обидві палати Конгресу зібралися для того, щоб вшанувати його пам'ять. І хоча цей день ніколи не був оголошений загальнонаціональним святом, він до сьогодні відзначається американцями в багатьох штатах.

Президент Річард Ніксон у 1971 році подав ідею перейменувати день народження Вашингтона в День президентів, пропонуючи шанувати не одного лише Вашингтона або ж Лінкольна, а усіх, хто служив своїй країні на посту Президента США. І хоча ця пропозиція не переросла в закон, вона глибоко вкоренилася в суспільній свідомості. Таким чином, третій понеділок лютого багато хто відзначає як День всіх президентів США, хоча офіційно це свято залишається Днем народження Джорджа Вашингтона. Народ має цілих три вихідних дні з цього приводу. 25 лютого учасники англійського розмовного клубу, який працює на базі центру «Вікно в Америку», вели серйозні розмови про інститут президентства, дізнавалися про цікаві факти з життя видатних президентів США, відстежували їх послідовність, читали афоризми Джорджа Вашингтона, Авраама Лінкольна, Рональда Рейгана та робили свої прогнози щодо майбутніх президентських виборів в Україні.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід