Сайт Відділу документів іноземними мовами є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
27.03.2017 09:51

Англійська і медіаграмотність
Реклама курсу English for Media Literacy на сайті Coursera.org та допомога студентам факультету...

27.03.2017 08:32

«Словесні» ігри
Дивно, але деякі  американські «словесні» ігри мають не дуже приємні назви. «Scrabble»,...

22.03.2017 12:36

Чи варто отримувати додаткову освіту у сфері медіа
Останнім часом деякі суспільні організації та освітні центри проводять тренінги, що стосуються нового...


Гість | Увійти
Версія для друку

Коледжі для жінок

Чотирирічні:

Agnes Scott College, GA :www.agnesscott.edu
Alverno College, WI : www.alverno.edu
Barnard College, NY :www.barnard.edu
Bay Path College, MA :www.baypath.edu
Bennett College, NC :www.bennett.edu
Blue Mountain College, MS :www.bmc.edu
Brenau University, GA :www.brenau.edu
Bryn Mawr College, PA :www.brynmawr.edu
Carlow College, PA : www.carlow.edu
Cedar Crest College, PA :www.cedarcrest.edu
Chatham College, PA :www.chatham.edu
College of New Rochelle, NY :www.cnr.edu
College of Notre Dame of Maryland, MD :www.ndm.edu
College of St. Benedict, MN :www.csbsju.edu 
College of St. Catherine, MN :www.stkate.edu
College of St. Elizabeth, NJ :www.cse.edu
College of Saint Mary, NE :www.csm.edu 
Columbia College, SC :www.ccis.edu
Converse College, SC :www.converse.edu
Georgian Court College, NJ :www.georgian.edu
Hollins University, VA :www.hollins.edu
Immaculata University, PA :www.immaculata.edu
Judson College, AL :www.judson.edu
Lesley University, MA : www.lesley.edu
Mary Baldwin College, VA :www.mbc.edu
Marymount College of Fordham University, NY : http://www.fordham.edu/
Meredith College, NC :www.meredith.edu/
Mills College, CA :www.mills.edu/
Mount Holyoke College, MA :www.mtholyoke.edu
Mount Mary College, WI :www.mtmary.edu
Mount St. Mary's College, CA :www.msmc.la.edu
Peace College, NC :www.peace.edu
Pine Manor College, MA :www.pmc.edu
Randolph-Macon Woman's College, VA :www.rmc.edu
Regis College, MA :www.regiscollege.edu
Rosemont College, PA :www.rosemont.edu
Russell Sage College, NY :www.sage.edu 
St. Joseph College, CT :www.sjc.edu
Saint Mary's College, IN: www3.saintmarys.edu
St. Mary-of-the-Woods College, IN :www.smwc.edu
Salem College, NC :www.salem.edu
Scripps College, CA :www.scrippscollege.edu 
Simmons College, MA :www .simmons.edu
Smith College, MA :www.smith.edu
Spelman College, GA :www.spelman.edu
Stephens College, MO :www.stephens.edu
Sweet Briar College, VA : www.sbc.edu
Trinity College, DC :www.trinitydc.edu
Ursuline College, OH :www.ursuline.edu
Wellesley College, MA :www.wellesley.edu
Wells College, NY :www.wells.edu
Wesleyan College, GA :www.wesleyancollege.edu
Wilson College, PA :www.wilson.edu

Дворічні:

Assumption College for Sisters, NJ :www.acscollegeforsisters.org
Cottey College, MO :www.cottey.edu
Lexington College, IL :www.lexingtoncollege.edu

 

Фотографії використані тільки з навчальною метою.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід