Сайт Відділу документів іноземними мовами є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
11.07.2017 07:29

Наш гість – заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні
10 липня заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Stokes RaeJean (РейДжен Стокс)...

05.07.2017 08:06

"Таврійські новини" ТБ "Скіфія" про гостя з "Голосу Америки" в бібліотеці
Обласний канал ТБ "Скіфія" про зустріч із Зореславом Байдюком, журналістом "Голосу Америки",...

03.07.2017 08:38

Зореслав Байдюк – відверто про Америку
30 червня херсонці мали виняткову нагоду поспілкуватись із американським журналістом українського походження...


Гість | Увійти
Версія для друку

Коледжі для жінок

 

Чотирирічні:

Agnes Scott College, GA :www.agnesscott.edu
Alverno College, WI : www.alverno.edu
Barnard College, NY :www.barnard.edu
Bay Path College, MA :http://www.baypath.edu/
Bennett College, NC :http://www.bennett.edu/
Blue Mountain College, MS :www.bmc.edu
Brenau University, GA :www.brenau.edu
Bryn Mawr College, PA :www.brynmawr.edu
Carlow College, PA : www.carlow.edu
Cedar Crest College, PA :www.cedarcrest.edu
Chatham College, PA :www.chatham.edu
College of New Rochelle, NY :www.cnr.edu
College of Notre Dame of Maryland, MD :www.ndm.edu
College of St. Benedict, MN :www.csbsju.edu 
College of St. Catherine, MN :www.stkate.edu
College of St. Elizabeth, NJ :www.cse.edu
College of Saint Mary, NE :www.csm.edu 
Columbia College, SC :www.ccis.edu
Converse College, SC :http://www.converse.edu/
Georgian Court College, NJ :www.georgian.edu
Hollins University, VA :www.hollins.edu
Immaculata University, PA :www.immaculata.edu
Judson College, AL :www.judson.edu
Lesley University, MA : www.lesley.edu
Mary Baldwin College, VA :http://www.marybaldwin.edu/
Marymount College of Fordham University, NY : http://www.fordham.edu/
Meredith College, NC :www.meredith.edu/
Mills College, CA :www.mills.edu/
Mount Holyoke College, MA :www.mtholyoke.edu
Mount Mary College, WI :www.mtmary.edu
Mount St. Mary's College, CA :http://www.msmu.edu/
Peace College, NC :www.peace.edu
Pine Manor College, MA :www.pmc.edu
Randolph-Macon Woman's College, VA :www.rmc.edu
Regis College, MA :www.regiscollege.edu
Rosemont College, PA :www.rosemont.edu
Russell Sage College, NY :www.sage.edu 
St. Joseph College, CT :www.sjc.edu
Saint Mary's College, IN: www3.saintmarys.edu
St. Mary-of-the-Woods College, IN :http://www.smwc.edu/
Salem College, NC :www.salem.edu
Scripps College, CA :www.scrippscollege.edu 
Simmons College, MA :http://www.simmons.edu/
Smith College, MA :www.smith.edu
Spelman College, GA :www.spelman.edu
Stephens College, MO :https://www.stephens.edu/
Sweet Briar College, VA : www.sbc.edu
Trinity College, DC :www.trinitydc.edu
Ursuline College, OH :www.ursuline.edu
Wellesley College, MA :www.wellesley.edu
Wells College, NY :www.wells.edu
Wesleyan College, GA :www.wesleyancollege.edu
Wilson College, PA :www.wilson.edu

Дворічні:

Assumption College for Sisters, NJ :www.acscollegeforsisters.org
Cottey College, MO :www.cottey.edu
Lexington College, IL :www.lexingtoncollege.edu

 

Фотографії використані тільки з навчальною метою.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід