ГоловнаАудіоматеріали

Аудіоматеріали

  «Англійська без проблем. Початковий рівень» та «Англійська без проблем. Середній рівень» є новітніми можливостями навчитися  говорити, читати та писати англійською мовою за програмами, створеними спеціалістами всесвітньо відомого американського видавництва Random House.
       Обидва курси надають вам найзручніші можливості крок за кроком вивчати правила вимови, нові слова, граматичні структури, ідіоматичні вирази та культурні особливості англійської мови.
«100% Французька. Початковий рівень» є найповнішою та сучасною програмою видавництва Living Language. Розроблений спеціалістами Random House курс містить все необхідне, аби вивчити французьку мову «від нуля» чи відновити навички, якщо ви вивчали мову давно.
     Курс «Learning English», що складається з 9 аудіо- та відеодисків, містить всі складові вивчення іноземної мови: говоріння, читання, аудіювання та письмо. William W.Jex, Ph.D, директор American Language Institute, який провадить цей курс, є автором багатьох статей та підручників англійської мови. Більше як 30 років він викладав англійську на трьох континентах.
     Нове зібрання німецького видавництва Directmedia є унікальною за своїм масштабом антологією.  Диск «Німецька поезія від Лютера до Рільке» надає можливість послухати віршовані твори більше як 200 авторів мовою оригіналу. На диску налічується понад 500 поетичних збірок, від перших віршів нововерхньонімецькою мовою, що складалася з початку XVI століття до шедеврів німецького Символізму початку XX століття. Кожний автор представлений максимально повним зібранням творів та 

Аудіозаписи, що представлені нижче, були створені до буклету "Kherson's Special Sun-Dial Time". Цей буклет є результатом унікального проекту, створеного учнями та вчителями Херсонської гімназії № 6, які у 2013 році взяли участь у міжнародному конкурсі для шкіл з усього світу, оголошеному лондонським видавництвом Macmillan Education “Write Your Own Cultural Reader” («Створіть самі читанку про історію та культуру свого регіону чи країни англійською мовою»), надіславши свій доробок «ХЕРСОН: ОСОБЛИВИЙ ВІДЛІК ЧАСУ ЗА СОНЯЧНИМ ГОДИННИКОМ» та власноруч створені ілюстрації до нього. У конкурсі взяли участь навчальні заклади з Росії, України, Казахстану, Сербії, Іспанії, Болгарії, Польщі, Аргентини, Чеської Республіки, Малайзії тощо. Судді звертали увагу на  якість текстів та малюнків, а також на оригінальність інтерпретації завдання навчальним закладом. У вересні було оголошено авторів семи найкращих книжок для читання англійською мовою про історію та культуру рідного краю, що взяли участь у конкурсі 2013 року, серед яких названо команду Херсонської гімназії № 6, а творчий доробок учнів та їхніх учителів «ХЕРСОН: ОСОБЛИВИЙ ВІДЛІК ЧАСУ ЗА СОНЯЧНИМ  ГОДИННИКОМ» схвалено та рекомендовано видавництвом Macmillan Education «…за письменницький хист та гарні ілюстрації!».

1. Credits

2. Foreword

3. Choosing Ones Deeds

4. Our Native Parts in the Cossack Era

5. The Tempting Darkness of the Unexplored

6. Authentic Food

7. Saving a Part of the World

8. Karate Sport in Ukraine

9. Our Classic School - Breaking Language Barriers

10. About This Booklet

Коментарі

Ганна Шелдагаєва
25.06.2018 16:26
Шановні працівники відділу літератури іноземними мовами!

Від колективу викладачів кафедри практики іноземних мов ХДУ висловлюємо Вам щиру подяку за дієву співпрацю під час проведення літньої мовної практики студентів другого курсу факультету іноземної філології. Ваша небайдужість, непересічний професіоналізм, здатність створити затишну атмосферу та зацікавити молодь цікавими завданнями надали нової якості навчальній діяльності наших вихованців! Бажаємо Вам натхнення, творчної наснаги та сподіваємося на подальшу співпрацю!

З повагою,

завідувач кафедри практики іноземних мов, к.п.н., доц. Ю.В.Кіщенко,

викладачі кафедри: к.ф.н., доц. Л.Л. Ткаченко, ст. викл. О.А. Бутенко, викл.Г.О.Шелдагаєва
Admin
Дякуємо за високу оцінку нашої праці. Ми завжди цінували спільну роботу з викладачами та студентами вашого вишу.
Ганна Шелдагаєва
08.04.2018 21:26
* У розділі "Для викладачів і студентів"
Ганна Шелдагаєва
08.04.2018 21:21
Доброго дня! На цій сторінці відсутнє уточнення про те, що розміщені вище аудіофайли - це аудіозапис, створений до буклету "Kherson's Special Sun-Dial Time". Цей буклет є результатом унікального проекту, створеного учнями та вчителями Херсонської гімназії № 6, які у 2013 році взяли участь у міжнародному конкурсі для шкіл з усього світу, оголошеному лондонським видавництвом Macmillan Education “Write Your Own Cultural Reader” («Створіть самі читанку про історію та культуру свого регіону чи країни англійською мовою»), надіславши свій доробок «ХЕРСОН: ОСОБЛИВИЙ ВІДЛІК ЧАСУ ЗА СОНЯЧНИМ ГОДИННИКОМ» та власноруч створені ілюстрації до нього. У конкурсі взяли участь навчальні заклади з Росії, України, Казахстану, Сербії, Іспанії, Болгарії, Польщі, Аргентини, Чеської Республіки, Малайзії тощо. Судді звертали увагу на  якість текстів та малюнків, а також на оригінальність інтерпретації завдання навчальним закладом. У вересні було оголошено авторів семи найкращих книжок для читання англійською мовою про історію та культуру рідного краю, що взяли участь у конкурсі 2013 року, серед яких названо команду Херсонської гімназії № 6, а творчий доробок учнів та їхніх учителів «ХЕРСОН: ОСОБЛИВИЙ ВІДЛІК ЧАСУ ЗА СОНЯЧНИМ  ГОДИННИКОМ» схвалено та рекомендовано видавництвом Macmillan Education «…за письменницький хист та гарні ілюстрації!».

Буклет також містить завдання до текстів для зручності класного вжитку.

ТЕКСТ, ЗАВДАННЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЇ ТАКОЖ РОЗМІЩЕНІ НА ЦЬОМУ САЙТІ (Про Херсон: проекти учнів).

 
Наташа
10.02.2011 14:21
Спасибо за информацию, будет время и мы воспользуемся вашим советом. Ведь читать все равно лень.

Напишіть свій коментар

Календар подій

1 2 34567
8 9 10111213 14
1516171819 20 21
22232425262728
293031