Головна Новини Різдвяні свята в Німеччині та в інших країнах Європи

Різдвяні свята в Німеччині та в інших країнах Європи

21.12.2011

Для християн католицької та деяких протестантських церков вже почався час Адвенту, Різдвяного посту, що передує святу Різдва.
Завдяки цій події наш відділ мав нагоду запросити учнів Академічного ліцею при Херсонському державному університеті на розмову про звичаї та традиції німецького і європейського Різдва.
Діти розповіли нам про деякі традиції святкування Різдва у різних країнах Європи. У супроводі різдвяних пісень вони слухали розповідь про традиції Адвенту, історію різдвяної ялинки та виникнення головного різдвяного гімну Німеччини.
Багато спільних та відмінних рис святкування Різдва у різних країнах було знайдено п'ятнадцятьма учнями ліцею.
Приєднавшись до традицій німецького Різдва, діти куштували цукерки з віконечок календаря Адвенту, який Ґете-інститут люб’язно надіслав у подарунок. Учні ліцею малювали листівки - поздоровлення з Різдвом, шукали відмінності у картинках різдвяної тематики і навіть власноручно прикрашали вінок Адвента. Гілки сосни, прикрашені іграшками і свічками, створили неперевершений дух свята і допомогли поринути у атмосферу Різдва.
Більше фото.
22 грудня двадцять три студенти факультету іноземних мов Херсонського державного університету також взяли участь у святкуванні Різдва у нашому відділі. Вони ознайомилися з європейським традиціями, малювали новорічні листівки, пригощалися солодощами, брали участь у різних конкурсах та прикрашали різдвяні віночки.

 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031