eLibraryUSA

  Відвідувачі центру «Вікно в Америку» Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара можуть скористатися електронною бібліотекою eLibraryUSA.
  eLibraryUSA – це велика електронна бібліотека, що включає в себе 9 баз різної тематики з повними текстами статей з газет та журналів, а також з документальними фільмами. Усі матеріали доступні для вільного скачування у форматі pdf. Мова документів – англійська та іспанська.

  ЧОМУ ELIBRARY – ЦЕ ЗРУЧНО?

  •   Сайт має зручну і зрозумілу структуру.
  •  Пошук усередині окремих баз здійснюється за лічені секунди, для цього достатньо скористатись пошуковим рядком, розташованим у заголовку бази, яка вас цікавить.
  •   Необхідний документ можна роздрукувати, послати на свій електронний ящик чи зберегти на електронному носії.
  •   Сервіс включає в себе електронний переклад документа.
  •   Статті, які вас зацікавили, можна не тільки прочитати, але й прослухати.

  Бібліотека eLibrary дає унікальну можливість ознайомитися з електронною версією американських наукових і науково-популярних журналів.
  Далі представлений список і короткий анонс баз, включених у бібліотеку.

PressReader

Доступ до більш ніж 400 американських і міжнародних газет і журналів.

Flipster

Переглядайте цифрові журнали, які охоплюють поточні події, культуру США та закордонні справи.

Academic OneFile

База містить більше як 40 мільйонів журнальних статей (з 1980 року і дотепер) з різних галузей науки, сучасних технологій, медицини, мистецтва, теології та літератури.

JSTOR

JSTOR містить понад 850 наукових журналів для студентів, які вивчають мистецтво, соціальні науки, природознавство, економіку, історію, та політику.

ProQuest Dissertations & Theses Global

База містить більше 1,5 мільйонів дисертацій та тез дисертацій з більше ніж 700 навчальних закладів. Дисертації присвячені широкому спектру питань від математики до управління та соціології.

Research In Context

Тут зібрані статті з більше як 1,200 наукових журналів та газет. Також містить посилання, аудіо та відеоматеріали.

Digital Literacy

Дізнайтесь про теми, пов'язані з Інтернетом, такі як соціальні мережі, залякування в мережі, конфіденційність, дослідницькі навички та інструменти, а також ігри.

Opposing Viewpoints In Context

Opposing Viewpoints In Context містить дискусійні видання. Це матеріали від прихильників та опонентів (статті з більше як 1,700 газет та журналів).

American History In Video

Колекція Alexander Street Press складається з понад 600 відео та документальних фільмів, які охоплюють американську історію.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

  1 2 3 456
7 8 9 10 111213
14 15 16 17 181920
21222324252627
28293031