Інформаційний центр "Вікно в Америку"

імені Джона Поля Джонса

 Херсон

Проект Посольства США в Україні

 

Можливості як на долоні!

 
 
Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні підтримує низку інформаційних центрів у різних регіонах України. Серед них і Херсонський центр "Вікно в Америку”, який входить до складу Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки.
Основу центру складає колекція книжок, відеофільмів та CD-ROM, що була надана Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
 
Центр “Вікно в Америку” є місцем проведення різноманітних заходів, метою яких є спілкування між українцями та американцями. Все про життя у США херсонці можуть дізнатися, відвідавши "Вікно в Америку".  
 
Місія центру полягає у сприянні взаєморозумінню між США та Україною.
 
 

 У нашому Центрі ви можете скористатися наступними послугами:

  • безкоштовним Інтернетом
  • безкоштовним користуванням Wi-Fi.
  • безкоштовним користуванням планшетами IPad, Lenovo, інтерактивним столиком та електронними читанками Kindle
  • навчанням англійської мови на курсах для початківців, за допомогою програми RosettaStone та інших навчальних курсів
  • відвідуванням розмовного клубу "Англійська для кожного"
  • скануванням
  • друком 3D-моделей.

Викладачам ми покажемо та навчимо користуванню інтерактивною дошкою.

Ресурси "Вікна в Америку"


Книги
У нас ви можете знайти книжки з усіх галузей знань, а саме: з бізнесу, праву, економіки, гуманітарних наук, довідкові та навчальні видання, словники, енциклопедії, книжки для малечі та навіть ігри. Комп’ютерне забезпечення "Вікна в Америку" дозволяє вільне користування компакт-дисками, базами даних та електронним каталогом бібліотеки. 
Тести
У нашому Центрі є різні тести як для тих, хто бажає вивчити іноземну мову, так і для тих, хто мріє отримати гідну освіту або працювати за кордоном. Ви можете протестуватися за програмами TOEFFL, GMAT, GRE та ін.
Періодичні видання
У Центрі "Вікно в Америку" доступні 9 періодичних видань англійською мовою, якими можна користуватися як у читальному залі, так і взяти додому.

Електронні видання
CD та DVD диски, наявні у відділі, є ідеальним продовженням будь-якого курсу англійської мови. У нас є навчальні диски, енциклопедії, словники, художні фільми.
Використовуючи ці видання, ви розширюєте словниковий запас, повторюєте граматику, знайомитесь з новими граматичними конструкціями, розвиваєте мовні навички та підвищуєте свій культурний рівень.

 
 
 

Коментарі

Elena
14.09.2018 07:49
Добрый день! Можно уточнить эл.почту и номер мобильного с кем связаться

для уточнения программы, графика для учебы "Окно в Америку" на 2010-19г.

у вас адрес расположения Биб-ка О.Гончара?

с ув.Елена
Admin
Добрый день, Елена! Наш тел (0552) 321830, каждый день кроме пятницы. Что Вы имеете в виду " графика для учебы "Окно в Америку" на 2010-19г."? Если Вас интересует работа клуба "Английский для всех", то он работает по воскресеньям с 11.00 до 12.30 (за исключением праздничных дней) на базе областной библиотеки им. Олеся Гончара. Если Вас интересуют курсы английского, то они начнут свою работу с середины октября.

С уважением
Светлана
30.08.2018 08:14
Как можно записаться в группу по изучению английского языка? Какие есть группы? Стоимость обучения?

 
Admin
Уважаемая Светлана! Занятия по английскому языку для начинающих планируются  с середины октября, т.к. из-за технических проблем мы не можем начать раньше. Также, к этому сроку будет утверждена стоимость курсов. Следите за нашими анонсами или пишите и звоните по тел 32-18-30.

 
Yaroslav
05.02.2018 13:30
Здравствуйте. Меня интересуют курсы английского языка. Подскажите, по каким дням проводятся обучение той группы, которая с 17 00 до 18 00. Заранее благадарю.
Admin
Здравствуйте, Ярослав! С 17.00 до 18.00 занимается группа по понедельникам и средам. Приходите.

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1
2 3 4 5 6 78
910 11 12 131415
16 17 1819202122
232425 26 272829
30 31