Малювання покращує знання англійської мови
Використовуючи руки щодня, аби зробити тисячі речей, чи доводилося вам коли-небудь замислювалися, звідки з'явилися назви пальців? Наприклад, «великий палець» (англ. «thumb»), «підмізинний» (англ. «ring») або «мізинець» (англ. «pinky»)? До речі, «підмізинний» (палець перед мізинцем) має ще назви «обручковий», «перстеневий», бо саме на нього дівчина одягала обручку, коли йшла під вінець. Існує повір'я, що від підмізинного пальця лівої руки вена йде прямісінько до серця. Тому єгиптяни та римляни носили обідець на лівій руці. А в східній медицині цим пальцем розмішували ліки.
Вчили англомовні назви пальців студенти 2 курсу факультету іноземної філології Херсонського державного університету, адже саме пальці використовувались для мовної розминки. Присутні навмання витягували нитки, які мали різну довжину, і, намотуючи їх на пальці, розповідали про себе англійською.
Мовна практика студентів у стінах Гончарівки вже стає традицією, яку ми радо заохочуємо. Перший день у бібліотеці розпочався із невеликої екскурсії, яка познайомила відвідувачів з основними сервісами. А у відділі документів іноземними мовами студенти відвідали розмовний клуб.
Після мовної розминки присутні вчилися правилам спілкування… малюючи картини наосліп. Гості книгозбірні розділилися по двоє: один учасник бачив малюнок і намагався описати його так, щоб у напарника вийшла максимально подібна картина. Відвідувачі говорили про художників та їх знаряддя праці, комунікацію та мову, а також дивились шматочки відео з «TED» із цих тем.
Коментарі