Головна Новини Дещо з книги рекордів

Дещо з книги рекордів

10.10.2012

     Який образ виникає в уяві найпершим, коли йдеться про Америку? Так, звичайно, Статуя Свободи, національний пам'ятник США, символ свободи, демократії та справедливості. Більшість людей згадає саме її, бо вона є найвідомішою пам’яткою (landmark) Сполучених Штатів у світі. Та вона лише починає перелік видатних об'єктів, якими США можуть похвалитись.
      Згадати їх легко, трохи складніше знайти у своїй пам’яті якусь інформацію про них, тому презентація-розповідь Кетрін була такою цікавою для 22 учасників минулого засідання розмовного клубу «Англійська для кожного».
      За півтори години товариство встигло оглянути американські терени хрест-навхрест, слухаючи історичні та статистичні подробиці. Любов американців до статистики теж загальновідома.
Гора Рашмор у Південній Дакоті, на якій висічені велетенські голови чотирьох президентів США, гребля Гувера, будівля Міністерства оборони США, Пентагон, Емпайр-Стейт-Білдінг у Нью-Йорку, погодьтеся, є речами, що мають право претендувати на звання чудес світу, а статистика про них просто вражає.
     Дім Маргарет  Мітчелл в Атланті, де був написаний роман «Віднесені вітром» викликав, можливо, найприємніші емоції, особливо в жіночої частини товариства.
Безмежна тема історичних та архітектурних пам'яток США наштовхнула на ідею поговорити і про те, чим відома у світі Україна. Цікаво буде наступного разу порівняти розповіді херсонців з враженнями американських гостей. Фото нижче.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

   12 3 4
5 6 789 10 11
12 13 141516 17 18
19 20 212223 24 25
26 27 28293031