Головна Новини Мотивуй. Вір. Дій

Мотивуй. Вір. Дій

25.07.2019 15:24

Вчора у центрі «Вікно в Америку» пройшов останній захід MotivatiON. Це був 3-денний інтенсив для підлітків 13-18 років, які бажають змін та прагнуть розпочати активне життя. Програма була насичена, сповнена новими знайомствами та веселим дозвіллям.

Перший день присвятили знайомству та іграм для тімбілдінгу. Організатори, Анастасія Халаімова та Анастасія Шеховцова, розповіли більш детально про проект та його цілі. Наступного дня Іван Дудяк, делегат EYP Ukraine, півфіналіст UGS й учасник інших проектів, представив презентацію про різні організації та програми для підлітків, наприклад, Flex, Competitive College Club, LEAF Academy.

Головним гостем була волонтерка Корпусу Миру Уітні Крейвенс, яка поділилась своїм досвідом роботи в організації. Вона із задоволенням відповідала на запитання відвідувачів, які бажали поспілкуватися із нею. Тому не дивно, що наступного дня Уітні знову завітала до нас разом з Микитою Коцегубом, фіналістом програми Flex та студентом одного з університетів США. Він розповів більш детально про деякі тонкощі проекту, а також про свій вступ до Minerva Schools, які тести треба скласти та як заповнювати аплікації.

Оксана Сахно, керівник Херсонської молодіжної ініціативної групи «Кип’яток», розпочала свій виступ з гри. Вона поділила відвідувачів на дві команди та запропонувала їм зробити невеликі проекти для свого міста. Результати були цікавими та вражаючими.

Завдяки програмі MotivatiON, учасники усвідомили: якщо є мотивація, то можна домогтися бажаного. Головне – вірити в себе і випробувати щось нове.

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 78 9
1011 12 1314 15 16
17 18 19 20212223
242526272829