Знову цілий день у Фейсбуці?
Соціальні мережі – велике творіння Інтернету. Вони підкорили мільярди людей.
5 листопада на черговому засіданні англійського розмовного клубу, який працює на базі центру «Вікно в Америку», співрозмовники говорили про те, скільки гарного і поганого принесли в наше життя соціальні мережі.
Сьогодні доступ до соціальних мереж мають майже 96% населення нашої планети.
Соціальні мережі дають можливість спілкуватися з колегами по роботі, родичами та друзями, які живуть в інших містах та країнах, заводити нові знайомства.
Їх можна використовувати для саморозвитку.
Соціальні мережі можуть допомогти й під час навчального процесу.
Вони є майданчиком для розвитку бізнесу.
Але! Тривале перебування в соціальних мережах може негативно впливати на здоров'я, бо великий обсяг інформації стомлює нервову систему.
Людина втрачає навички реального спілкування, оскільки звикла до спілкування в режимі онлайн. Спілкуючись у соціальних мережах, люди часто не дотримуються правил граматики і пунктуації, використовують мізерний словниковий запас.
Виникає залежність від соціальних мереж. В Україні кожна п'ята дитина один з семи днів тижня витрачає на соціальну мережу.
Інтернет залежність – психологічний розлад, який може стати причиною виникнення різних комплексів, наприклад, комплексу неповноцінності.
І ще. Чимало сімейних сварок відбувається через читання листування свого партнера з іншими резидентами соціальних мереж. Кожне третє розлучення трапляється саме через соціальні мережі.
Безперечно, соціальні мережі впливають на людину. Важливо з розумом підходити до всього: не варто витрачати даремно свій час. Необхідно правильно використовувати ті можливості, які надає нам Інтернет.
Разом співрозмовники дійшли висновку, що соціальні мережі – це і добре, і погано. Ми маємо брати від них тільки гарне і відкидати усе інше.
Коментарі