Головна Новини Літо в бібліотеці?

Літо в бібліотеці?

30.05.2018 10:20

Сьогодні скарби індіанських вождів у центрі "Вікно в Америку" шукали учні 6-ої гімназії. Ця школа спеціалізується на поглибленому вивченні англійської мови, тому пошук скарбів, що були "закодовані" англійською, став для наших слідопитів неважким. Всі шість команд упорались вчасно та майже без помилок виконали завдання. Головний скарб, що знайшли наші шукачі у центрі "Вікно в Америку", – це знання. Сподіваємось, що їм сподобалось проводити час у бібліотеці.

Календар подій

1234567
891011 12 13 14
15 16 17 18 19 2021
22232425 26 2728
2930