Головна Новини Ласкаво просимо, викладачі

Ласкаво просимо, викладачі

30.03.2011

«Педагоги не можуть успішно навчати когось, якщо одночасно не навчаються самі» - сказав Алі Апшероні. Під цим гаслом відбулася зустріч викладачів англійської мови у нашому відділі сьогодні.
В рамках традиційного Дня Спеціаліста, що проходить у тісній співпраці із Інститутом післядипломної освіти, вчителі шкіл міста та області дізналися багато нового та цікавого з методики викладання англійської мови. Аудіювання, проектна діяльність, використання інноваційних технологій – це далеко не всі теми, які обговорювалися сьогодні.
Викладачам були представлені нові CD-диски, методична література та періодичні видання. Сподіваємось, що викладачі плідно використали цей час та лишились задоволені результатами. Більше фото.

 

Коментарі

Федорова Катерина
07.04.2011 20:54
Шановна адміністрація бібіліотеки! Шановні працівники відділу документів іноземними мовами!

Я, Федорова Катерина Олександрівна, пишу вам від імені групи вчителів англійської мови, які на даний момент є слухачами курсів підвищення кваліфікаціі в РІПО .
30 березня нас було запрошено на ознайомчу екскурсію до вашого відділу, а отже дозвольте поділитися своїми враженнями щодо побаченого.

Ми були приємно вражені різноманітністю матеріалів, які пропонує ваш відділ, і якісними змінами в роботі та матеріально-інформаційній базі відділу.

Щиро дякуємо за можливість користуватися аудіо, відео, мультимедійними матеріалами, Інтернет-ресурсами, за можливість робити копії таких матеріалів, користуватися рідкісними програмами та приймати участь в різноманітних подіях та зустрічах, що відбуваються у вашому відділі.

Окрема подяка за розробку Интернет-сайту та розміщення на ньому навчальних матеріалів.

Серед побажань щодо роботи вашого сайту, хотілося б зазначити бажання бачити більше матеріалів країнознавчого та культурологічного характеру.

Бажаємо творчої наснаги та успіхів в подальшій роботі і сподіваємося на тісну співпрацю!

З повагою,

Федорова К. О.
 

Напишіть свій коментар

Календар подій

   12 3 4
5 6 789 10 11
12 13 141516 17 18
19 20 212223 24 25
26 27 28293031