Головна Новини Відкрий для себе фонд Гете-Інституту

Відкрий для себе фонд Гете-Інституту

26.11.2020 14:21

23 листопада відзначали 100 років від дня народження Пауля Целана, австрійського поета і перекладача. Літературна критика вважає його одним із найвидатніших німецькомовних поетів ХХ століття, а також одним із найкращих європейських ліричних поетів повоєнного часу.

Заінтриговані? Що ж, а дізнатися більше про цього автора і не тільки допоможуть книги, надані Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара Гете-Інститутом.

Унікальний фонд, доступний нам як бібліотеці-партнеру, розкриває перед читачем безліч тем, але у той самий час наголос у різноманітті представлених матеріалів зроблено на вивченні німецької мови, що є достатньо актуальним питанням для нашого міста. Ми маємо підручники для різних етапів вивчення німецької, що стануть у нагоді користувачам з будь-яким рівнем знань. Можна не боятися стверджувати, що доступна для користувачів Гончарівки література – це одні з найкращих навчальних посібників, адже їх відбирали спеціалісти Гете-Інституту – провідного в Україні центру вивчення німецької мови. Ну і, звісно, ці книги просто приємно тримати в руках та читати, адже усі вони нові, а їх оформлення, друк і палітурка відрізняються високою якістю.

Книги, CD-диски, DVD-диски, настільні ігри, навчальні картки, аудіоручка Ting із посібниками до неї – усе це зробить вивчення мови захоплюючим, цікавим і якісним. Лише у нашій бібліотеці ви можете переглянути, прочитати та взяти на абонемент кожне з наявних видань даного фонду, наданого Гете-Інститутом.

Познайомитись із повним списком документів можна за цим посиланням.

Календар подій

     12
345 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31