Головна Новини Чотири кути мотивації

Чотири кути мотивації

04.09.2019 15:33

Ще раз вітаємо всіх учителів та учнів із початком нового навчального року!

Традиційно на початку вересня відділ документів іноземними мовами та центр «Вікно в Америку» відвідують учителі англійської та німецької мов, які проходять курси підвищення кваліфікації в Херсонській академії неперервної освіти. Цей день спеціаліста був досить незвичним, адже нам пощастило зустрітись за допомогою відеочату із Марі Снайдер, експертом із вивчення англійської мови Американського Дому (Київ). Запрошена гостя провела практичний тренінг-презентацію «Залучення учнів. Як викладачі англійської мови можуть мотивувати клас». Крім конкретних порад і видів роботи, які запропонувала Марі, присутні також мали змогу поділитись власним досвідом. Після презентації учителі перевірили на собі інтерактивну вправу «Чотири кути». Виконуючи це завдання, учні мають можливість висловити свою думку, вислухати аргументи інших та порухатися.

Робота проходить за певним алгоритмом:

  • Вчитель задає питання, яке має чотири заданих варіанти відповідей. Кожна з чотирьох відповідей відповідає певному кольору: по одному аркушу висить в кожному кутку приміщення.
  • Діти, вислухавши питання, обирають один із поданих варіантів відповідей і переходять в той кут, який йому відповідає. Таким чином, після читання питання, діти діляться на групи.
  • У кожній групі йде обговорення відповідей на питання: «Чому я вибрав цей варіант відповіді?».

Ця вправа актуальна як для дітей, так і для дорослих. До того ж вона допомагає не тільки завчити нові слова та вирази англійською мовою, а ще й критично мислити та висловлювати свою думку.

Календар подій

   1 2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031