Головна Новини Освітні презентації від Посольства США в Україні

Освітні презентації від Посольства США в Україні

27.11.2019 10:53

Учора, 26 листопада, Херсон відвідали Вікторія Михайленко, помічник аташе з питань освіти та культури Посольства США в Україні, та Єлизавета Щепетильникова, старший радник центру EducationUSA в Україні. У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара вони виступили із двома важливими презентаціями – для студентів вищих навчальних закладів та для представників громадських організацій.

Студенти ХНТУ почули інформацію про умови участі у програмі Global Undergraduate Exchange Program. Ця програма розроблена для студентів 1-3 курсів і фінансується та адмініструється урядом Сполучених Штатів Америки разом з організацією World Learning. Програма надає повну стипендію для навчання в університетах та коледжах США протягом одного академічного семестру за будь-якими спеціальностями без отримання академічного ступеня. Більш детально Вікторія Михайленко розповіла про основні критерії відбору учасників програми та документи, які слід підготувати для розгляду вашої кандидатури. Не забувайте, що на будь-якому етапі ви можете отримати консультацію від центру EducationUSA в Україні.

Представникам херсонських громадських організацій помічник аташе розповіла про зміни, які внесли цього року до правил подання грантів Посольству США в Україні. На постійній основі працює Програма малих грантів громадської дипломатії для підтримки проєктів у сфері культури та підтримки молоді. Кошти надаються українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, для реалізації програм, які включають в себе промоцію культури США в Україні або висвітлення американсько-української співпраці у сфері освіти. Присутні мали змогу задати актуальні запитання, які виникають у процесі підготовки проєктів та написання грантів.

Календар подій

   12 3 4
5 6 789 10 11
12 13 141516 17 18
19 20 212223 24 25
26 27 28293031