День Незалежності США
День Незалежності США – день підписання Декларації Незалежності США у 1776 році, яка проголосила незалежність США від Королівства Великої Британії. Це свято відзначається у США 4 липня. Цей день вважається днем народження Сполучених Штатів як вільної і незалежної країни. Більшість американців називають це свято лише за його датою – «Четверте липня». День Незалежності – це національне свято США.
У ті далекі часи населення 13 британських колоній , які знаходилися вздовж східного узбережжя сучасної території США, вели війну з англійським королем та парламентом, так як вони вважали, що ті ставляться до них несправедливо. Війна почалася 1775 року. Під час бойових дій колоністи зрозуміли, що вони борються не лише за краще поводження з ними, а і за незалежність від англійського володарювання. Це було чітко сформульовано в Декларації Незалежності, до розгляду якої приступив Конгрес після голосування за незалежність. Декларацію підготував Комітет п’ятьох під головуванням Томаса Джефферсона. Конгрес обговорив і переробив декларацію, яку і прийняв 4 липня. Вперше в офіційному документі колонії називалися Сполученими.
2 липня в інформаційному центрі «Вікно в Америку» під час проведення щотижневого засідання розмовного клубу волонтери Корпусу миру розповідали нашим читачам про національне свято США – День Незалежності. Свято супроводжується феєрверками, парадами, барбекю, карнавалами, ярмарками, пікніками, концертами, бейсбольними матчами, сімейними зустрічами, зверненнями політичних діячів до народу і церемоніями, а також іншими публічними та приватними заходами, які є традиційними у США, включаючи найбільш відоме: хто більше і швидше з’їсть хот-догів.
У 1776 році, коли підписувалася Декларація Незалежності, ніхто не думав про фестивалі та святкування. Люди, що підписали декларацію, ризикували своїм життям. Та війна називалася Американською революцією і закінчилася вона перемогою генерала Джорджа Вашингтона у битві з військами Великої Британії при Йорктауні 1781 року.
Всі пам’ятають не лише тих сміливців, що підписали Декларацію, але і тих солдатів, моряків і американських жінок, які теж зіграли значну роль у боротьбі за незалежність. Жінки виховували дітей і вели господарство, поки їх чоловіки воювали. Вони бойкотували британські харчі і передавали секретні повідомлення.
Інформаційний центр «Вікно в Америку», де постійно проходять засідання розмовного клубу, носить ім’я національного героя Американської революції – Джона Поля Джонса.
Від історичних подій слухачі перейшли до не менш важливих питань – правильна вимова “ed” у дієслів минулого часу. У декотрих словах, наприклад «rated, traded, aided and gated» це закінчення вимовляється як окремі звуки, а є дієслова, де воно вимовляється як короткий звук «t», наприклад «looked, cooked and clicked».
Також була запропонована вправа на використання слова “explained.” Це слово мала супроводжувати частка “to”, як у даному реченні: “The teacher explained to the students that the planets revolve around the sun.”
Засідання клубу, як завжди, було цікавим і захоплюючим.Фото та відео.
Коментарі