Головна Новини Кентуккі Дербі, бейсбол та спортивні ідіоми

Кентуккі Дербі, бейсбол та спортивні ідіоми

17.05.2011

Кентуккі Дербі проходить на іподромі «Черчілл-Даунс» у Луісвіллі, штату Кентуккі, США.
Ці перегони є одними з головних у країні, хай навіть не з найвищим призовим фондом (більшим за Кентуккі Дербі у США є тільки приз Брідерс Кап). Разом з Епсомським Дербі, що проводиться в Англії, Кентуккі Дербі входить до складу американської «Потрійної Корони».
Короткий відеосюжет з  іподрому «Черчілл-Даунс», прокоментований волонтерами Корпусу Миру, допоміг співрозмовникам «Вікна в Америку» ближче познайомитися з одним з найцікавіших видів спорту – перегонами.
Після перегляду захоплюючої двохвилинної гонки учасники клубу почали згадувати ідіоми, де зустрічається слово “кінь”.
Чи знаєте ви, звідки йде вираз « Be on the high horse»? Виявляється, що феодали, які зазвичай билися верхи, зневажливо ставилися до простолюдинів та найманців, які не мали коней.
Англомовні письменники широко викорисовують ідіоматичні вирази у своїх творах.
“Miss Ingram? Who had now seated with proud grace at the piano…commenced a brilliant prelude…She  appeared to be on her high horse tonight…” ( Ch. Bronte “Jane Eyre”, ch. XVII).
Були згадані: «марнотратство”, “темна конячка”, “легше на зворотах”, “солонина” (морський жаргон) та інші вирази, які мали були правильно витлумачені, звісно, з широким використанням словників.
Друга частина зустрічі була присвячена  бейсболу – традиційному американському видові спорту. Зараз більше як у 120 країнах світу грають у бейсбол. Але якщо ти ніколи не грав, тобі буде важко одразу засвоїти велику кількість ідіом, які вже стали спортивними термінами: пітчер, іннінг, кетчер, страйк і т. ін. Це було дуже цікаво, але, чесно кажучи, наші гості надто вже захопилися бейсбольною термінологією, так само, як і волонтери. Все ж, головна мета зустрічі була досягнута — наші співвітчизники з перших вуст дізналися про суто американське явище — бейсбол.

Коментарі

Parlayer
02.06.2011 10:23

You may wish to check on your racing facts stated above.  The Triple Crown consists of 3 races - the Kentucky Derby, the Belmont Stakes and the Preakness all of which take place in the USA.  Epsom Downs, which is located just outside of London, Great Britain is not part of the US horse racing circuit.
Anonymous
21.05.2011 19:16

а где же фото?

Напишіть свій коментар

Календар подій

   12 3 4
5 6 789 10 11
12 13 141516 17 18
19 20 212223 24 25
26 27 28293031