Головна Новини День спеціаліста для вчителів англійської мови

День спеціаліста для вчителів англійської мови

25.05.2019 12:07

23 травня вчителі англійської мови, які підвищують кваліфікацію у Херсонській академії неперервної освіти, завітали до відділу документів іноземними мовами та інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку». Тут завжди є багато цікавого для всіх, тому інформація, яку отримали вчителі, була важливою, корисною та різноманітною. «Програма перебування» була поділена на блоки.

Сьогодні дуже важливим є питання медіаграмотності. З цієї теми з викладачами спілкувалася Тетяна Фінкевич, сертифікований тренер з медіаграмотності та журналіст. Зокрема, йшлося про маніпуляції та можливі фейки у друкованих медіа, маніпуляції та фейки в соцмережах та на телебаченні.

Учителі ознайомилися з новинками методичної періодики та настільними іграми, які можна ефективно використовувати на уроках, почули корисну інформацію про академічну доброчесність.

Сайт «Вікна в Америку» та повнотекстова база електронних документів eLibraryUSA також є цінними ресурсами у вчительській праці. Базою eLibraryUSA, до речі, можна скористатись лише у центрі «Вікно в Америку».

Технічні «принади» «Вікна в Америку» були ще одним блоком зустрічі. Інтерактивний столик, інтерактивна дошка, 3D-принтер, 3D-сканер дуже зацікавили наших гостей.

Вчителі та їх вихованці були запрошені до англійського розмовного клубу, засідання якого відбуваються щонеділі.

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» тісно співпрацює зі школами міста та області, тому такі зустрічі є цінним джерелом нових знайомств та контактів для подальшої взаємовигідної діяльності.

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 78 9
10 11 12 13 141516
17 18 19 20 212223
24 25 2627282930