Піонери Science Slam у Херсоні!
Довгоочікуваний конкурс Science Slam нарешті відбувся у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара, а саме у центрі «Вікно в Америку». Як? Ви ще не знаєте, що таке Science Slam? Це конкурс молодих науковців, під час якого вони за 10 хвилин мають представити своє дослідження так, щоб присутня непідготовлена аудиторія не тільки зрозуміла усе, а навіть зацікавилась і захопилась. Переможця визначають оплески присутніх, а також лайки в YouTube. Навіть якщо не зважати на незаперечну користь для розвитку науки та професійної орієнтації молоді (адже присутня аудиторія слухає і обирає, що їм більше до душі), це також чудовий спосіб навчитись залучати кошти та гранти на свої дослідження.
А може, ви думаєте, що у Херсоні немає науковців, здатних із запалом, гумором та душею розповісти про свою роботу? Нещодавно створена Молодіжна рада бібліотекарів знайшла трьох, і ми впевнені, що на цій цифрі розумні та талановиті не закінчились. 18 березня 52 присутніх насолоджувались виступами Марини Сергіївни Дворник, Владислава Олександровича Гавриленко та Ірини Сергіївни Фоміної.
Чудовий оратор та захоплена своєю справою дівчина Марина Сергіївна Дворник розповіла про те, що таке прокрастинація. Це психологічний термін, який означає схильність особи відкладати на потім, на завтра неприємні рішення та справи. Вона виділила 7 типів прокрастинаційних практик, які присутні одразу ж почали приміряти на себе. Подробиці її виступу ви можете побачити на відео.
Єдиний чоловік серед конкурсантів Владислав Олександрович Гавриленко заглибився у дуже серйозну тему раціонального способу зберігання зерна. Незважаючи на технічність і складність обраної проблеми, він зумів зрозуміло пояснити всі особливості свого дослідження і викликав серію питань зацікавлених слухачів.
Феєричний виступ Ірини Сергіївни Фоміної, яка розповіла про психологічні особливості сприйняття художнього образу студентами гуманітарних спеціальностей, нікого не залишив байдужим. Дуже радимо переглянути відеозапис. До речі, відео усіх конкурсантів будуть надіслані на всеукраїнський конкурс Science Slam і представлено на каналі конкурсу на YouTube. Переможці будуть запрошені у Київ, тому не забувайте відмічати виступи конкурсантів, які вам сподобались.
З нетерпінням чекаємо на наступний етап конкурсу!
Коментарі
Было очень интересно поучаствовать! Спасибо всем за поодержку