Головна Новини 10 порад, як вивчити будь-яку мову

10 порад, як вивчити будь-яку мову

04.08.2016 12:12

Меттью Юлден вільно розмовляє дев'ятьма мовами і розуміє ще більше дванадцяти.

Він з Великої Британії. Якщо ви втратили надію оволодіти хоча б однією іноземною мовою, зверніть увагу на його поради.

Порада перша. Потрібно знати навіщо ви це робите.

Мета має звучати переконливо. Мотивація дуже важлива. І коли ви зважились на вивчення ще однієї мови, ви маєте собі сказати: «Добре, я хочу її вивчити і зроблю все, що зможу у цій мові, з цією мовою та для цієї мови».

Порада друга. Знайдіть партнера.

Меттью вивчив декілька іноземних мов разом із своїм братом Майклом. Меттью каже: «Ми «підштовхували» один одного і таким чином рухалися вперед . Якщо він розумів, що я вже знав більше, він починав дещо заздрити та намагатися перевершити мене. Те саме було і зі мною.

Порада третя. Розмовляйте з собою.

Немає нічого поганого у розмовах з самим собою, коли ні з ким поговорити. Це може здаватися досить дивним, але розмовляти з собою є гарним засобом мовної практики. Це допомагає тримати у пам'яті нові слова та вирази, і ви почуватимете себе впевненіше у спілкуванні з кимось.

Порада четверта. Застосовуйте знання іноземної мови у будь-якій доречній ситуації.

Ви вивчаєте іноземну мову аби вміти користуватися нею. Не потрібно їхати до Греції аби розмовляти грецькою, можна піти до грецького ресторану та замовити собі вечерю грецькою мовою.

Порада п'ята. Розважайтеся з мовою.

Створіть радіо-виставу, комікси, напишіть вірша мовою, що вивчаєте.

Порада шоста. Поводьтесь як дитина.

Усі роблять помилки коли вивчають іноземну мову. Дітям дозволяються помилки, але дорослим забороняються. Дорослий скоріше скаже «я не можу», ніж «я цього ще не вивчив». Коли ви вивчаєте іноземну мову, дозволяйте собі не знати всього, це цілком нормально і це є ключом до зростання та свободи.

Порада сьома. Вийдіть із своєї зони комфорту.

Готовність робити помилки означає готовність потрапити у потенційно складні ситуації.

Це може бути страшно, але це єдиний спосіб розвиватися та вдосконалюватися. Неважливо скільки ви вже знаєте, ви ніколи не заговорите іноземною мовою, якщо не будете розмовляти з іншими людьми. Запитуйте, як дістатися куди-небудь, робіть замовлення у кав'ярнях, намагайтеся розповідати анекдоти. Чим частіше ви це будете робити, тим швидше збільшуватиметься ваша зона комфорту.

Порада восьма. Слухайте.

Ви маєте навчитися слухати. Кожна мова звучить дивно, коли чуєш її вперше, але чим більше ти «відкриваєшся» для мови, тим простіше розмовляти правильно.

Порада дев'ята. Спостерігай, як розмовляють люди.

Різні мови ставлять різні вимоги до твоїх губ, язика та горла. Вимова є настільки ж фізичним процесом, наскільки й ментальним. Намагайтеся імітувати звуки наскільки це можливо для вас. Cпочатку буде важко, треба багато практикуватися.

Якщо у вас немає можливості розмовляти з носієм мови, дивіться фільми, телебачення.

Порада десята. Пориньте у мову.

Ну ось, рішення прийнято. Що далі? Чи існує ідеальний спосіб вивчити мову?

Меттью рекомендує підхід максималіста. Не має значення, який спосіб навчання ви оберете, найголовніше  – займатися іноземною мовою кожного дня.

Намагайтеся вивчити якомога більше з самого початку. Намагайтеся думати, писати, розмовляти з собою іноземною мовою. Слухайте пісні, радіо, спілкуйтеся електронною поштою. Оточіть себе мовою, пориньте у нову мову. Це дуже важливо.

 

Інформація була використана з сайту www.babbel.com тільки в учбових цілях.

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031