Армія кохання або Валентин у чоботях
На загальну думку клубного товариства «Англійської для кожного» лютий є надто особливим серед інших місяців року. По-перше, він – найкоротший, по-друге, контрастність обговорюваних тем 10 лютого здивувала самих співбесідників, по-третє, лютий «приводить» до нашого клубу все більше бажаючих. Минула зустріч зібрала 40 таких, але це ще не рекорд.
Традиційність свят та звичок створила той самий контраст. 14 лютого, звичайно ж, День Святого Валентина, хіба можливо було його обминути! Друга тема виникла з дитячо-шкільних спогадів української частини клубу, що звикла вітати чоловіків 23 лютого.
Від звичайних розмов та спогадів про традиції святкування цьогорічне обговорення відрізнялося новим підходом. День Святого Валентина має цікаву, складну та дещо пікантну історію. Презентація, яку підготували Стів та Мері-Бет, розповіла майже про всі нюанси та можливі версії походження цього свята. Враження від побаченого та цукерки склали невелике обговорення, бо з більшою цікавістю чекали на наступну тему.
Неіснуюче вже у нашій країні офіційно 23 лютого привело до бажання почути з перших вуст про американську армію. Волонтери Корпусу Миру охоче та детально розповідали про те, як живуть американські військові та які переваги та перспективи мають хлопці, що йдуть до армії США.
«Військова» інформація США, до речі, абсолютно відкрита, будь-хто може знайти її в Інтернеті, а присутні слухали розповідь Кейсі про її брата, якому зараз 18 років і він є рядовим строкової військової служби. Порівняння з українськими реаліями були, на жаль, не на нашу користь.
Українці, що йдуть до армії, не можуть розраховувати на повне забезпечення, можливість часткової оплати за навчання у вузі та кар'єру.
І знову про контраст, наші відвідувачі завжди можуть розраховувати на гостинність, комфорт і цікаві теми у нашому клубі. Фото нижче.