Сайт Відділу документів іноземними мовами є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
20.06.2019 11:56

Зефір + англійська мова
Кожен студент хоч раз у своєму житті зіштовхувався із написанням наукової роботи. Тому сьогодні студенти...

19.06.2019 06:05

Стисло. Сильно. Ернест Хемінгуей
У листі 1992 року до канадського гумориста Джона Роберта Коломбо письменник-фантаст Артур Кларк...

17.06.2019 09:13

Моя прекрасна леді
«Пігмаліон» – одна з найпопулярніших п'єс Бернарда Шоу, ірландського драматурга...


Гість | Увійти
Версія для друку
Вікно в Америку > Електронна бібліотека

  Відвідувачі центру «Вікно в Америку» Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара можуть скористатися електронною бібліотекою eLibraryUSA.
  eLibraryUSA – це велика електронна бібліотека, що включає в себе 41 базу різної тематики з повними текстами статей з газет та журналів, електронними версіями книг, а також з документальними фільмами. Усі матеріали доступні для вільного скачування у форматі pdf (скачування книг обмежено 60 сторінками). Мова документів – англійська та іспанська.

  ЧОМУ ELIBRARY – ЦЕ ЗРУЧНО?
  • Сайт має зручну і зрозумілу структуру.
  • Пошук усередині окремих баз здійснюється за лічені секунди, для цього достатньо скористатись пошуковим рядком, розташованим у заголовку бази, яка вас цікавить.
  • Необхідний документ можна роздрукувати, послати на свій електронний ящик чи зберегти на електронному носії.
  • Сервіс включає в себе електронний переклад документа.
  • Статті, які вас зацікавили, можна не тільки прочитати, але й прослухати.
  Бібліотека eLibrary дає унікальну можливість ознайомитися з електронною версією американських наукових і науково-популярних журналів.
  Далі представлений список і короткий анонс баз, включених у бібліотеку.

Academic OneFile

База містить більше як 40 мільйонів журнальних статей (з 1980 року і дотепер) з різних галузей науки, сучасних технологій, медицини, мистецтва, теології та літератури.

American English

База містить інформацію та ресурси з досліджень американської культури та вивчення англійської мови.

Artemis Literary Sources

Ресурси баз Literature Resource Center, LitFinder, Literature Criticism Online, Dictionary of Literary Biography, and Something About the Author зібрані в одній базі. Artemis Literary Sources звужує ваш пошук, допомагає легше знайти потрібну інформацію.

A to Z Guide to eLibraryUSA Journals

Повний перелік журналів, які є у каталозі eLibraryUSA.

Biography In Context

Biography In Context містить біографічні нариси відомих історичних осіб. Біографічна інформація зібрана з 650 журнальних статей. Аудіо- та відеоматеріали.

BookFlix

База створена для допомоги людям, які вивчають англійську мову, зокрема вчаться читати англійською. Відвідувачі сайту знайдуть записи оповідань, прочитаних вголос, значення слів, інформацію про авторів книг. Колекція містить електронні книжки та відео книжки, деякі з них іспанською мовою.

Books and Authors

Books and Authors містить інформацію про більше як 140,000 художніх та нехудожніх творів та про більше як 50,000 авторів. Містить список книжок, що мають нагороди, рекомендації бібліотекарів.

Britannica Academic

Britannica Academic є науковою енциклопедією. База містить більше як 108,000 статей різноманітної тематики та посилання, за якими можна отримати більш детальну інформацію.

Britannica Library

Веб-сторінка Британської енциклопедії пропонує інформацію з широкого діапазону галузей. Інформація подана для трьох вікових груп (діти, молодь, дорослі).

Business Insights: Global

База містить майже 10,000 фінансових звітів, бізнес новин, наукових статей, досліджень.

College Navigator

Відвідувачі сайту зможуть знайти інформацію про коледжі та університети США (навчання, типи ступенів, кількість випускників, акредитація і т.д.).

CQ Researcher Online

База створена для людей, які цікавляться політичною аналітикою. База пропонує матеріали політичних та соціальних видань, починаючи з 1923 року і дотепер.

Dictionary of Literary Biography

База Dictionary of Literary Biography містить огляди видатних авторів світу, а також короткі біографії.

ebrary

Це колекція з більше ніж 190,000 повнотекстових книжок з історії, літератури, наук та технологій англійською, іспанською та португальською мовами.

EducationUSA

База надає точну інформацію та поради іноземним студентам, які бажають навчатися у коледжах та університетах США.

eLibraryUSA Catalog

Надає можливість пошуку у ресурсах eLibraryUSA, включаючи бази Academic OneFile, General OneFile, Literature Resource Center, ProQuest Dissertations & Theses Global, ProQuest Research Library, ebrary, JSTOR, та Britannica Academic.

Gale Directory Library

Колекція довідників. Містить урядові, професійні довідники підприємств та організацій усього світу.

Gale Virtual Reference Library

База надає доступ до більше ніж 65 повнотекстових праць з різних галузей науки, бізнесу, мистецтва.

General OneFile

General OneFile містить статті з більше як 8,800 журналів та газет світу, у тому числі New York Times. Також містить копії з NPR, Meet the Press, NBC Nightly News та путівники Fodors.

Global Issues in Context

База містить статті з 190 країн з 250 тем, включаючи політику, науку, права людини.

GREENR

База містить інформацію з питань охорони довкілля та збереження енергії.

Informe Academico

Informe Academico є колекцією з більше як 950 наукових журналів іспанською мовою. Тематика охоплює політику, історію, економіку, гуманітарні науки, медицину, філософію, літературу, технічні науки.

JSTOR

JSTOR містить понад 850 наукових журналів для студентів, які вивчають мистецтво, соціальні науки, природознавство, економіку, історію, та політику.

Literature Criticism Online

Literature Criticism Online це колекція аналітичних праць з літератури, поезії та драматургії. База містить оцінку творів дитячої літератури, оповідань, художньої літератури 19 та 20 століття. Окрема колекція присвячена Вільяму Шекспіру.

Literature Resource Center

База містить повнотекстові наукові статті та огляди книг з літературних тем.

LitFinder

База надає доступ до більше ніж 150,000 повнотекстових літературних творів (вірші, оповідання, п'єси).

National Geographic Kids

База створена для дітей віком 6 – 14 років, містить статті про науку, природу, культуру, археологію, космос.

National Geographic Virtual Library

Повний архів журналу National Geographic.

Opposing Viewpoints In Context

Opposing Viewpoints In Context містить дискусійні видання. Це матеріали від прихильників та опонентів (статті з більше як 1,700 газет та журналів).

ProQuest Basic Search

Пошук по базах ebrary, ProQuest Research Library, and ProQuest Dissertations & Theses Global.

ProQuest Dissertations & Theses Global

База містить більше 1,5 мільйонів дисертацій та тез дисертацій з більше ніж 700 навчальних закладів. Дисертації присвячені широкому спектру питань від математики до управління та соціології.

ProQuest Research Library

ProQuest Research Library містить наукові статті та статті з широкого загалу інтересів. Може бути використана для досліджень в багатьох галузях (бізнес, мистецтво, гендерні дослідження, здоров'я та медицина, освіта, література та мови та ін.). Містить більше як 6,400 наукових, економічних та інших журналів.

Research In Context

Створена для підлітків. Містить невеликі статті з різних тем. Тут зібрані статті з більше як 1,200 наукових журналів та газет. Також містить посилання, аудіо та відеоматеріали.

Science in Context

Science in Context компілює інформацію з більше 100 наукових тем. База включає статті з 560 наукових журналів та газет, інформацію про експерименти та посилання на відео.

Share America

Share America містить інформацію про історію США, важливі події з усього світу та матеріали для вивчення англійської мови.

Small Business Resource Center

Для тих, хто хоче почати власний бізнес. Містить статті, посібники, зразки бізнес-планів з 550 джерел.

Smithsonian

Статті з історії, природничих наук, мистецтва, інновацій, технологій, світової культури. Повний архів журналів Smithsonian Magazine та Air & Space Magazine.

Something About the Author

Містить інформацію про авторів книжок для дітей та підлітків та про їх художників-ілюстраторів. Містить біографічні дані і список основних творів.

Student Resources In Context

Створена для студентів. Містить інформацію з різних тем. Включає статті з майже 2,000 наукових журналів та газет,а також першоджерела, посилання на аудіо та відео.

U.S. History In Context

Для студентів, які вивчають історію США. Містить інформацію з більше як 1,500 журналів, газет, наукових видань, першоджерел, аудіо- та відеоматеріали.

World History In Context

Для студентів, які вивчають світову історію. Містить історичну інформацію від античності до сучасності, інформацію про видатних людей та події. Включає інформацію з більше як 1,500 журналів, газет, наукових видань, першоджерел, аудіо- та відеоматеріали.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід