Головна Новини Будьте нестримною

Будьте нестримною

19.01.2020 13:05

На другому засіданні жіночого кар’єрного клубу «Вікно до успіху» наші відвідувачки вчились бути нестримними. Нестримність, на думку Ранії Хабібі Андерсон, складається з нестримного мислення та вміння подолати перешкоди. Нагадаємо, що тематика обговорень у клубі спирається на книгу цієї американської авторки «Мене не спинити: шість звичок жінок у країнах, що розвиваються» і має на меті сприяти особистому та професійному розвитку жінок.

Аналізуючи проблеми, які постають перед жінками нашої країни та перед учасницями клубу особисто, присутні відповідали на такі запитання:

- Які перепони стоять у жінок на шляху до розвитку?

- Для чого жінка має розвиватись у сучасному світі? Хто та які отримує від цього бонуси?

- Як кожен із нас може сприяти особистому розвитку жінок?

- Які фактори, умови сприяють особистому зростанню жінок в умовах країни, що розвивається?

Кожна з відвідувачок розповіла про свої плани та окреслила коло перешкод, які постають перед нею. Для вирішення цих питань учасниці клубу пропонували свої ідеї, а також користувались підказками авторки книги «Мене не спинити». На зустріч також було запрошено чоловіків, які погодились поділитись своєю думкою на проблеми, що обговорювались. Виявилось, що здебільшого чоловіки та жінки стикаються зі схожими перепонами, проте іноді вирішують їх по-різному. Наприкінці зустрічі учасниці клубу вчились бути нестримними, танцюючи бачату. Ірина Саліхова, яка заснувала Студію соціальних танців RSSalsa Херсон, навчила дівчат кільком основним рухам.

На думку відвідувачок, зустріч вийшла ефективною, позитивною та мотивуючою. Наступного разу поговоримо про упевненість, сміливість та професійність.

Календар подій

     12
3 4 5 6789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31