Сайт Відділу документів іноземними мовами є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
16.08.2018 12:45

На допомогу підвищенню професійної компетентності
Нещодавно до відділу документів іноземними мовами надійшла добірка монографій, присвячених лінгвістиці...

14.08.2018 10:33

Чорне море у Херсоні
Влітку більшість людей мріє про відпочинок на морі, однак сьогодні ми познайомились із щасливим виключенням...

06.08.2018 06:19

Ювілей улюбленого роману
Цього року виповнюється 205 років знаменитому роману Джейн Остін «Гордість і упередження». Англійська...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Монумент чотирьох кутів та багато іншого

Монумент чотирьох кутів та багато іншого

23.10.2017 06:30

Америка – багато в чому унікальна країна. Скільки ми знаємо і не знаємо про неї, з'ясовували 22 жовтня на черговому засіданні англійського розмовного клубу, який працює на базі центру «Вікно в Америку».

Ось, наприклад. Сім променів на короні статуї Свободи символізують сім континентів. Довжина кожного з них – 2,75 м. Незважаючи на те, що більшість американців вірять у Бога, за статистикою, 42% також вірять в існування привидів, 26% – у відьом. У той же час США є лідерами за кількістю наукових робіт, що видаються в усьому світі. У США є унікальний монумент чотирьох кутів. Цей пам'ятник є єдиною точкою, де перетинаються відразу чотири американські штати: Арізона, Нью-Мексико, Юта і Колорадо. США не мають офіційної державної мови. У штаті Огайо не можна в неділю купувати кукурудзяні пластівці, в Нью-Орлеані заборонено прив'язувати до пожежних гідрантів крокодилів, в Алабамі не можна носити морозиво в кишенях, а в Арізоні вас оштрафують, якщо ви покладете осла спати у ванній. В Арканзасі, Меріленді, Міссісіпі, Північній Кароліні, Південній Кароліні, Теннессі і Техасі атеїсти не можуть займати державні посади. Це заборонено Конституцією.

В Америці живе 4 746 людей, у яких ім'я і прізвище повністю збігаються. Найчастіше це Томас Томас. З появою нових штатів прапор США неодноразово змінювався, тому що на ньому з'являлися нові зірки. Середньостатистичний житель Сполучених Штатів Америки витрачає 410 літрів води за добу. Одного разу в Каліфорнії два роки не було дощів! У Сполучених Штатах Америки шість часових поясів. Один з трьох американців страждає на ожиріння. І ще багато цікавого співрозмовники дізналися з вікторини. Потім подивилися трохи новин від «Голосу Америки», а на десерт зіграли в шахи, надруковані на 3D принтері центру «Вікно в Америку».Вхід