Сайт Відділу документів іноземними мовами є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
22.05.2019 09:10

Курси німецької мови. Підводимо підсумки
18 травня відбулося останнє заняття групи вивчення німецької мови для початківців, на якому студенти...

21.05.2019 06:52

Троє у човні (не кажучи про славу)
Наприкінці XIX століття річкові подорожі були модними в Англії. Тому Джером К. Джером, англійський письменник,...

20.05.2019 12:06

Топ-10 цікавих місць Херсона
Таємниці херсонських масонів, Очаківська брама Херсонської фортеці, справжній скелет синього кита та...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Другий після Шекспіра

Другий після Шекспіра

16.04.2019 07:27

«Тварини мої друзі..., а я не їм своїх друзів»

«Вегетаріанська кухня Дж. Б. Шоу»

Джордж Бернард Шоу був ірландським драматургом, критиком, полемістом і політичним активістом. Він написав більше шістдесяти п'єс, включаючи відомі твори, такі як «Пігмаліон» (1912) і «Сент-Джоан» (1923). А також він був вегетаріанцем.

Протягом 70 років Шоу був суворим вегетаріанцем, починаючи з 1881-го і до своєї смерті у 1950 році. Бернард Шоу був затятим активістом з прав тварин і рішуче виступав проти будь-якого спорту, через який страждали тварини. Він також виступав проти використання тварин у лабораторних та медичних дослідженнях. Шоу був настільки стурбований ставленням людини до тварин та їх вбивством задля м'яса, що написав у заповіті про свій похорон так: «Замість траурного кортежу за моїм катафалком помчать бики, вівці, свині, зграї домашньої птиці, а також маленький акваріум на колесах з золотими рибками. Вся ця живність одягне траурні пов'язки на честь людини, яка загинула, але не стала їсти таких же, як і він сам, живих істот».

Дж. Бернард Шоу був надзвичайно цікавою людиною, тому не дивно, що студенти III курсу Херсонського державного університету завітали до херсонського центру «Вікно в Америку», щоб взяти участь у літературній презентації «Леді і квіткарка», присвяченій творчості Бернарда Шоу, та дізнатись більше про відомого письменника. Відвідувачі не тільки прослухали інформацію про драматурга, а й виконували різні завдання на інтерактивній дошці. Наостанок вони подивились фрагмент фільму «Моя чарівна леді» англійською мовою та обговорили міфологічне підґрунтя твору.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід