Сайт Відділу документів іноземними мовами є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
20.02.2019 13:49

Ukrainian elementary
У наш час Україна відкрита для іноземців, а особливо для студентів-іноземців. Ви здивуєтесь, але їх досить...

18.02.2019 10:44

Готуємось до виборів?
Дебати – це давня форма мистецтва, якому навчалися учасники англійського розмовного клубу 17 лютого....

13.02.2019 14:35

Німецький кіномарафон
Дорослі, кіномани, а також ті, хто вивчає німецьку! Тільки цього місяця у відділі документів іноземними...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Ви чули, що сказав бабак?

Ви чули, що сказав бабак?

05.02.2018 08:35

День бабака, традиційне народне свято США і Канади, відзначається щорічно 2 лютого. Вважається, що у цей день потрібно спостерігати за бабаком, який вилазить з нори, і з його поведінки судити про близький прихід весни. Якщо день похмурий, і гризун, не бачачи своєї тіні, спокійно покидає домівку, то весна прийде зовсім скоро. Традиція робити довгострокові прогнози погоди, дивлячись на поведінку братів наших менших, почалася ще у Стародавньому Римі, де 2 лютого відзначався День їжака. Жителі Західної Європи зберегли, а згодом і привезли традицію до Північної Америки. Але по той бік океану роль відповідального за погоду перейшла до бабака. У багатьох містах США та Канади у цей святковий день проводяться традиційні фестивалі, найвідоміший з яких – фестиваль у місті Панксатоні в Пенсильванії, де існує Клуб бабака.

Це свято знайшло своє місце і в кінематографі: у 1993 році на екрани вийшов фільм «День бабака» з Біллом Мюрреєм і Енді Макдауелл, в якому дія відбувається саме в Панксатоні. Головний герой кінокартини застрягає у часовій петлі одного такого святкового дня і проживає його знову і знову. Саме завдяки стрічці вираз «день бабака» став загальним – з того часу так стали називати монотонні будні, які йдуть один за одним без зміни подій, обстановки, оточення тощо.

4 лютого завсідники англійського розмовного клубу, який працює на базі центру «Вікно в Америку», обговорювали прогнози знаменитих бабаків, згадували улюблений фільм, робили власні прогнози, і не лише погоди.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід