Home Resources Фотопроєкт однієї книги
Resources

Фотопроєкт однієї книги

2017 рік оголошено Роком вивчення німецької мови в Україні та української в Німеччині.

Сьогодні вона – перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна в Україні. Тож варто детальніше розглядати та пізнавати цю мову.

Наша бібліотека є багато років одним із партнерів Goethe-Institut в Україні та учасником проекту «Мова. Культура. Німеччина». Завдяки такій співпраці  читачі мають прямий доступ до актуальних та корисних німецьких медій, які відповідають їхнім потребам.

В рамках популяризації німецької мови та літератури, історії Німеччини та читання ми пропонуємо вам переглянути фотопроект однієї книги  – «Я читаю «Сонячну алею» Томаса Бруссіга».  

Це молодіжний роман, про те, як цікаво боротися з дорослими приписами тоталітарного суспільства, як приємно слухати заборонену музику та мріяти подолати  Мур між Сходом і Заходом. Це весела історія про вулицю, котра волею богів війни виявилася розділеною навпіл між Німецькою Демократичною Республікою та Західним Берліном. Весела історія рівно на один день читання: 141 сторінка та 14 розділів. Бруссіґ пише прозоро, стандартно, проте цікаво, змістовно й зі здоровим почуттям гумору.

«Сонячна алея» – не тільки приємна й легка історія. Це – ще одна спроба пережити і переосмислити історію: і авторську, і власну, і загальнодержавну. І автор, як тонкий психолог, пропонує цей надзвичайно складний процес провести у простій і невимушеній формі.

Бажаємо вам гарного перегляду фотопроекту та  цікавого і пізнавального читання. Читайте з насолодою і живіть довго, адже посмішка продовжує життя.

Новелу Томаса Бруссіга "Сонячна алея" прочитали відома американська акторка Гвінет Пелтроу та бібліотекар ХОУНБ ім. Олеся Гончара Анастасія Козак. Не задумуючись, можна вгадати, хто з героїв новели їм сподобався найбільше. Звичайно, Міріам, красуня, в яку закохані усі чоловіки із Сонячної алеї. Ажде Міріам така ж гарна, впевнена у собі дівчина, яка знає, що хлопці готові заради неї на будь-який героїчний вчинок записатися у танцювальну школу, розіграти із себе жебраків перед західними туристами або навіть виступити з доповіддю на загальних шкільних зборах.
Саме так, мабуть, і виглядає Міріам, як Гвінет Пелтроу та Настя Козак
красуня-білявка, впевнена та цілеспрямована дівчина, що зводить з розуму чоловіків.
Хочете дізнатися, кого вибере Міріам? То читайте новелу Томаса Бруссіга "Сонячна алея".

Новелу Томаса Бруссіга "Сонячна алея" прочитали відомий американський бізнесмен і меценат Білл Гейтс та бібліотекар ХОУНБ ім. Олеся Гончара Ганна Павлівна Мокрицька. Так які саме герої чи події викликали у них такі приємні посмішки?
Мабуть, двоє саксонців Да-Олаф і Да-Удо, хлопці з «долини незрячих», гедеерівських земель, де не транслювалося західне телебачення. Вони приїхали на Всесвітній фестиваль молоді у Берліні і були дуже налякані близькістю з Західним світом, адже вони жили у квартирі родини Куппіш біля самого прикордонного пропускного пункту. Після пивної вечірки вони влаштували агітаційну акцію серед західних туристів, організували хор водіїв дорогих автівок, що співав пісню “Avanti, popolo”, та роздавали усім гедеерівські прапорці. Хочете знати, чим закінчилася їхня акція? Читайте новелу.
Чому Біллу Гейтсу та Г.П. Мокрицькій сподобалися саме ці герої? Тому що вони так само палко можуть любити свою справу, якій присвятили усе своє життя, та передають набуті знання молодому поколінню, яке, на жаль, не таке наївне та безпорадне, як хлопці з Саксонії.
Новелу "Сонячна алея" Т. Бруссіга прочитали відома британська акторка Кіра Найтлі і бібліотекар ХОУНБ ім. Олеся Гончара Юлія Агєєва. Але сприймають прочитане вони по різному. Юлія Агєєва загадково посміхається, бо дізналася про молодшого брата красуні Міріам, який продавав інформацію хлопцям із Сонячної алеї про те, де і коли буде його сестра. Головний герой новели Міха Куппіш теж платив за інформацію, але плата поступово зростала, бо суперників у Міхи було досталь. Хочете знати, чим розплачувалися закохані підлітки за інформацію? Читайте новелу "Сонячна алея" Томаса Бруссіга.
Юлія Агєєва лише після прочитання новели зрозуміла, звідки у її молодшої сестри були нові ляльки та шоколадні цукерки, а сама Юлія постійно зустрічала на своєму шляху хлопців зі своєї вулиці. А ось Кіра Найтлі трохи засмутилася, адже вона сама була молодшою сестрою і навіть не здогадувалася, що можна було "заробляти" таким способом на солодощі.
То ж читайте новелу Томаса Брусіга та дізнавайтесь багато цікавого про життя безтурботних підлітків.
"Сонячну алею" Томаса Бруссіга прочитали відомий російський співак та композитор Андрій Макаревич і працівник ХОУНБ ім. Олеся Гончара Анатолій Рибін. Бачите, як вони посміхаються? Це значить, що новела їм сподобалася, та більш за все, мабуть, їм сподобався герой новели Волосатик (Вушель), якого прозвали так за його схожість з «Джимі» Гендріксом, видатним музикантом. Волосатику було байдуже до усього, крім гарної музики, яку можна було купити у котрабандитів. Купував він лише платівки, тому що саме вони давали відчуття радості музики. Саме платівка «Exile on Main Street» врятувала йому життя під час обстрілу на прикордонному пункті. Хочете знати, що саме відбулося і чому почався обстріл на пункті перепуску? Читайте новелу та дізнавайтеся.
Андрій Макаревич та Анатолій Рибін знають напевне, що музика не лише прикрашає, а й рятує життя!
Новелу Томаса Бруссіга прочитали відома американська акторка Кейт Хадсон та бібліотекар ХОУНБ ім. Олеся Гончара Олександра Велика. Вони обидві артистичні та гарні жіночки, тому, не задумуючись, можна сказати, що вони схожі на керівницю танцювального гуртка пані Шлоот. Фарбована блондинка, повної статури, на тонесеньких шпильках граційно кружляла по залу у супроводі двох «голубків», як їх називав Міха Куппіш. Сам Міха вперше побачив хлопців нетрадиційної орієнтації на танцювальному майданчику, ці красунчики були партнерами пані Шлоот. Поки один із «голубків» танцював у парі з пані Шлоот, другий блискав на них ревниво. Пані Шлоот не одразу здогадался, чому цього сезону у клубі було досталь хлопців і кожній дівчині була пара для парного танцю. Хочете знати у чому проблема? Читайте новелу Т. Бруссіга та дізнаєтесь усі новини танцювального гуртка на Сонячній алеї.
Кейт Хадсон та Олександра Велика також дуже граціозні панянки, сподіваємося, що вони теж люблять танці.
Новелу Томаса Бруссіга прочитали відома американська акторка Камерон Діас та бібліотекар ХОУНБ ім. Олеся Гончара Людмила Руденко. Як бачите, вони посміхаються, отже, їм сподобалася історія вулиці під чудовою назвою Сонячна алея. Більш за все, їм мабуть, сподобався дільничий, який слідкує за порядком на вулиці. Юнаки кепкували з нього і одного разу він конфіскував у підлітків касету з забороненою музикою. Хто і чому її забороняв, ніхто не знав, але молодь з задоволенням слухала заборонені пісні. І ось молодий офіцер вирішив зробити приємне своєму начальству на святковому вечері. І Камерон Діас і Людмила Руденко вже знають, що з цього вийшло. Їм сподобалося, тому вони і посміхаються. Хочете підняти собі настрій, то читайте новелу та посміхайтесь.
Сміх робить життя довшим!
Новелу прочитали відомий український музикант, співак, шоумен, продюсер Потап та головний інженер ХОУНБ ім. Олеся Гончара Юрій Золотухін. Чоловіки задумалися, хто ж їхній улюблений герой. Мабуть, Маріо. Маріо - друг Міхи Куппіша, який зустрів своє кохання у ліфті дома - дівчину з червоним шарфом та книгою Сартра у руці. Зустріч з Екзистенціоналісткою змінила його життя - він кинув школу, влаштовував вечірки та почав зі своєю коханою скуповувати землі у НДР, щоб створити нову державу. Батьки вигнали його з дому, поліція арештувала. Але саме з Екзистенціоналісткою він став найщасливішим чоловіком у світі. Хочете знати чому? Читайте новелу Томаса Бруссіга та дізнавайтеся.
Потап та Юрій Золотухін також люблять мистецтво і своїх жінок і саме це робить їхнє життя щасливим та насиченим.

Новелу прочитали всесвітньо відома акторка Софі Лорен та бібліотекар ХОУНБ ім. Олеся Гончара Оксана Кордонюк. Новела їм дуже сподобалася. А чому б і ні, адже є в цьому творі одна героїня, яка близька їм по духу. Сам автор називає її просто – продавчиня овочевого магазину, без імені та прізвища. Вона продавала овочі у своїй маленькій крамничці. Та якось партійний функціонер вирішив, що торгувати овочами біля пропускного пункту не патріотично і перетворив магазин на лавку, де торгують ГДР-івською символікою – прапорці, значки, блокноти та ФДЙ-отівські рубашки. Змінився магазин – змінилася продавчиня. Вона безсоромно брала плату не лише марками, але й іноземною валютою. Гроші привласнювала і… стала супермодною пані. Дорогі парфуми, розкішні сукні, яскраві аксесуари – чим не Софі Лорен? У неї з'явилося безліч кавалерів, і вона відвідувала з ними найкращі ресторани. 
Бажаєте дізнатися, чому партійний функціонер вирішив перетворити овочевий магазин на сувенірну лавку? Яка подія стала знаменною для його рішення? Читайте новелу Томаса Бруссіга «Сонячна алея» та дізнавайтеся про життя на вулиці з гарною назвою.

Новелу прочитали акторка та телевізійна ведуча Юлія Висоцька і бібліотекар Гончарівки Наталія Дереш. Чи сподобалася їм новела Т. Бруссіга? Мабуть, так. І Юлія, і Наталія гарні господині і славляться своїми кулінарними здібностями. Тому більш за все їм сподобався герой новели Товстун, друг головного героя Міхи Куппіш. Товстун теж вступив у боротьбу за серце красуні Міріам – щоб виступти на загальних шкільних зборах разом із нею він навмисно кинув гранату лише на чотири метри, чим зіпсував настрій вчителю. Та замість виступу, його змусили нести червоний прапор на демонстрації. Він навіть записався у школу танців разом з усіма, та лише відтоптував усім ноги. А з усіх видів спорту перевагу віддавав стрибкам з шестом, бо так можна було перестрибнути Берлінську стіну. Але не займався стрибками, бо… А чому ні, Ви дізнаєтеся, коли прочитаєте новелу «Сонячна алея».
Загалом, він був спритним та міцним юнаком, саме такі й подобаються Юлії Висоцькій та Наталії Дереш. Тож читайте і отримуйте задоволення!

Новелу прочитали відома американська акторка Єва Лонгорія та бібліотекар ХОУНБ ім. Олеся Гончара Анастасія Мількович. Шикарні та модні дівчата! Саме так виглядає Хелен Хлам, мешканка Західного Берліну, яка відвідала Східний Берлін та при перетині кордону загубила свій паспорт. Паспорт шукала народна поліція та проінформувала про цей інцидент усіх мешканців Східного Берліну. Саме її паспорт знайшла Доріс Куппіш, мати головного героя новели. Доріс вирішила скористатися цим моментом і виїхати за кордон. Доріс змінила імідж, почала робити макіяж, чим неабияк налякала свого чоловіка і брата Хайнца. Члени родини Куппіш мали свої думки з цього приводу. Донька Сабріна вважала, що мати має коханця. Хайнц вважав, що вона захворіла і скоро помре. Чоловік думав просто, що вона не нормальна. Та тільки Доріс знала, навіщо вона це робить. І ось одного вечора вона зібралася з духом і вирішила перейти кордон. Та… Що трапилося далі, ви дізнаєтеся, коли прочитаєте новелу Т. Бруссіга «Сонячна алея». Читайте та отримуйте задоволення!
Єва Лонгорія та Анастасія Мількович не мають таємниць від своїх чоловіків та дітей і живуть щасливо у колі родини.

Ви ще не почали читати новелу Томаса Бруссіга «Сонячна алея»? То ми вам розкажемо про тих, хто вже прочитав її.
Якби Леандер Хаусманн, режисер фільму «Сонячна алея», знятого за сценарієм Томаса Бруссіга, шукав виконавицю ролі суворої директорки школи Едмунте Льоффелінг, він би вибрав або Надію Грановську, або Оксану Токовило. Адже вони вже знайомі з сюжетом новели з однойменною назвою та такі ж дисципліновані та вимогливі до себе, як героїня новели. Едмунте Льоффелінг була директоркою школи, де вчилися хлопці та дівчата із Сонячної алеї, та суворо слідкувала за їхньою поведінкою та навчанням. Саме вона вибирала тих, хто буде виступати із доповіддю на загальних шкільних зборах у якості покарання за ганебний вчинок. Сама вона вважала, що це є покарання та водночас велика шана для виступаючого. І ось одного дня вона викликала до себе у кабінет Міху Куппішу та його друга Маріо. Коли налякані хлопці зайшли до її кабінету, вони одразу зрозуміли, що цього разу пані Льоффелінг сама не розуміла, у чому їхня провина. У кабінеті сидів поважний представник органів і поклав перед хлопцями журнал Західного Берліну, на обкладинці якого красувалися наші герої під час… А ось яке саме фото було опубліковано та коли і ким воно було зроблене, ви дізнаєтеся, якщо прочитаєте новелу до кінця.
Читайте і отримуйте задоволення, тим паче, що Надія Грановська та бібліотекар Гончарівки вже її прочитали.

Ви ще не почали читати новелу Томаса Бруссіга «Сонячна алея»? То ми вам продовжимо розказувати про тих, хто вже прочитав її.
Якби Леандер Хаусманн вибирав нових виконавців для фільму «Сонячна алея», то на роль екстравагантної Екзистенціоналістки він би обов’язково обрав або відому українську співачку Джамалу, або бібліотекаря Гончарівки Любов Дємєнєву. Обидві підходять під опис автора новели Томаса Бруссіга – яскраві брюнетки, з книгою в руках, одягнені у стилі справжніх парижанок і з посмішкою Мони Лізи. Екзистенціоналістка любила свободу та пісні у виконанні Едіт Піаф. Джамала співає також чарівно, а Люба працює у відділі документів з мистецтва. Тож Леандеру Хаусманну буде важко визначитися, хто з дівчат вартий виконувати таку емоційну роль у фільмі. До того ж, кожна з них може любити того єдиного, хто буде відданим лише їй, і хто подарує… А ось що саме Маріо подарував Екзистенціоналістці, ви дізнаєтесь, прочитавши новелу.
І Джамала, і Любов Дємєнєва вже прочитали новелу Томаса Бруссіга і, сподіваємось, що вони отримали задоволення.

Новелу прочитали відома американська співачка Мадонна та бібліотекар Гончарівки Зоріна Залуцька, чарівні та розбитні руді жіночки. Мабуть, саме такі подобаються західному дядькові Хайнцу, рідному брату матері Міхи Куппіша, головного героя новели. Він вважає себе сміливим, бо кожного разу, коли приїздить до родичів із Сонячної алеї, він провозить, а не привозить їм контрабанду. Родина Куппіш соромиться сказати дядькові, що уся його контрабанда дозволена, але вони дають йому змогу відчувати себе сміливцем. Пакети з мішками Гаммі він провозить у спідній білизні, нові панчохи та костюми він одягає на себе під костюм, каву він ховає у шкарпетки. Дядько чітко знає, що за півкіло кави дають 25 років Сибіру, хоча Міха завжди його поправляє: «Півроку Сибіру за 25 кілограмів кави». Кожного разу, перетинаючи кордон, у нього тремтять ноги та пітніють долоні, він автоматично протягує руки для наручників. Та все скінчилося раптово. А ось що трапилося, ви дізнаєтеся, коли прочитаєте новелу Томаса Бруссіга «Сонячна алея».
Мадонна та Зоріна дуже чутливі жінки і завжди дозволять своєму чоловіку відчувати себе героєм та сміливцем. Лише з такими жінками чоловіки бувають на коні.

Новелу Томаса Бруссіга прочитали відома французька акторка Одрі Тоту та заступник генерального директора ХОУНБ ім. Олеся Гончара Галина Шендерук. Навіть зовнішньо вони схожі на Доріс Куппіш, мати головного героя новели – Міхи Куппіша. Вона така ж тендітна і задумлива, бо на ній «уся лавочка тримається» і саме вона піклується про те, щоб її родина мала бездоганну репутацію. Що означає мати бездоганну репутацію? Її чоловік має читати «Neues Deutschland», а не «Berliner Zeitung», бо саме «Neues Deutschland» читають люди із органів. Свого сина вона називала саме Міша, бо він мав готуватися до вступу в один із радянських навчальних закладів. Саме вона знайшла паспорт громадянки ФРН і вирішила таємно виїхати до Західної Німеччини. Саме Доріс Куппіш вважала, що Міха має одягати лише найкраще у школу танців, і для цього її брат Хайнц голодував місяць, аби провезти чергову контрабанду до родичів. Вона завжди шанобливо ставилася до свого сусіда, бо думала, що він із органів. Свою поштову скриньку пані Куппіш спеціально наповнювала газетами, аби із неї визирав кінчик саме «Neues Deutschland» і сусід міг доповісти у органах, що їхня родина без-до-ган-на. Та як саме вона здивувалася одного дня, коли дізналася, із яких «органів» її сусід. Хочете дізнатися, ким працював сусід родини Куппіш? Тож читайте новелу Т. Бруссіга і дізнавайтеся про життя людей із Сонячної алеї.
І Одрі Тоту, і Галина Шендерук також прискіпливо слідкують за своєю репутацією, щоб усі оточуючі могли сказати, що вона є без-до-ган-ною.

Найгарніші та найчарівніші жінки завжди дістаються найсміливішим парубкам. Бо саме такі жінки, як світська левиця Кім Кардаш’ян та бібліотекар Гончарівки Оксана Золотухіна подобаються головному герою новели Томаса Бруссіга «Сонячна алея» – Міхі Куппішу. Сам Міха заради кохання готовий на все – записатися до школи танців, витримати глузування «вессі», запросити дівчину на танок при усіх однолітках та отримати відмову на очах у публіки, витратити всі гроші на подарунок заради інформації про місцеперебування своєї коханої. А що було, коли він втратив листа з червоним серцем на конверті? Його унесло вітром на смугу смерті. Разом з друзями він використав усі можливості – спочатку намагався заціпити його вудочкою з липкою стрічкою, потім подовжив шланг пилососу і намагався разом із Волосатиком «всмоктати» листа. Міха навіть «здобув честь» виступити на загальних шкільних зборах із доповіддю разом з дівчиною своєї мрії – Міріам. Хочете знати, чим закінчилися його страждання? Читайте новелу та дізнавайтесь більше про життя молоді з Сонячної алеї.
Саме такі хлопці подобаються Кім та Оксані, які вже прочитали новелу та визначилися з улюбленим героєм. Вже здогадалися, хто він?

Хтось колись проходив суворий контроль на КПП під назвою «Сонячна алея»? Ні? Так ось, щоб ви знали – там був один офіцер, який примітив дядька Хайнца, західного родича Міхи Куппіша, головного героя новели. Мабуть, саме цей прикордонник припав до душі британцю серу Полу Маккартні та інженеру нашої бібліотеки В'ячеславу Салигіну. Адже офіцер старанно виконував свої професійні обов'язки і запам'ятав Хайнца Куппіша. Прикордонник вирішив, що цей громадянин Західного Берліну є другом соціалістичного табору і запрошував того до себе у кабінет для спілкування. При цьому, дядько Хайнц потів, хвилювався і не міг вимовити ані слова. Одного разу офіцер навіть повідомив, що він провів контрольну лінію із Західним Берліном на кілька сантиметрів довшу, ніж потрібно. Якщо він так робитиме кожен рік, то Східний Берлін звільнить усіх західних німців. Він навіть показав дядьку Хайнцу нову японську електроніку, яка пізніше стала причиною тривоги на КПП. А що саме трапилося, ви дізнаєтеся, коли прочитаєте новелу Т. Бруссіга «Сонячна алея».
І сер Пол Маккартні, і В'ячеслав Салигін теж люблять свою роботу, старанно виконують свої обов'язки і охоче спілкуються з колегами. Бажаємо їм успіхів, а нам усім – приємного читання!

Новелу прочитали відомий український музикант і співак Олег Скрипка та програміст книгозбірні Денис Сєров. Вони, мабуть, також служили в армії, як старший брат Міхи Куппіша – Бернд. Хоча той не дуже поривався потрапити до лав військовослужбовців, та й народився він 29 лютого, а в армії вважали, що у лютому лише 28 днів. Потрапивши у військкомат, Бернд був вражений мовою спілкування військових: «Тут у нас інші порядки. Не лише у будь-яких, а й в інших обставинах», чи «…не лише дозволено, а і вседозволено». Та після 6 місяців служби сам Бернд розмовляв, немов справжній військовий: замість «Коли ми будемо вечеряти?» він питав «Коли дадуть жрачку?» А якось його запитали, чи йому сподобалося у театрі, він відповів: «Зайшовши у залу, зайняв позицію у восьмому ряду. В цілому, без пригод!» Але найцікавіше відбулося у день виборів. Причиною національного і міжнародного скандалу став саме Бернд Куппіш. Хочете знати, що він зробив у цей день? Читайте новелу Т. Бруссіга та дізнавайтеся!

Якби режисер фільму «Сонячна алея» Леандер Хаусманн обирав актора на роль «шейха Берліна», він би сумнівався, кого саме обрати – актора Джонні Деппа чи інженера Гончарівки Сергія Сборщика. «Шейх Берліна» – його так називали хлопці із Сонячної алеї за гарний вигляд, екстравагантну поведінку та за авто, на яких той приїздив із Західного Берліну у Східний, щоб крутити роман із Міріам, найгарнішою дівчиною вулиці та усього міста. Він носив футболку із написом «Гімназія Д. Ф. Кеннеді» та поводився, наче справжній міліонер. Але у реальності він виявився звичайним порт’є із розкішного західноберлінського готелю, а дорогі автівки належали постояльцям. Одного разу він примудрився «орендувати» авто мафії, що було начинено трупом, грошима та зброєю. Що тут почалося!!! Та «шейх Берліну» не розгубився і вирішив… А ось як він рятувався, ви дізнаєтеся, прочитавши новелу Т. Бруссіга.
Джонні Депп і Сергій Сборщик також гарні та шикарні чоловіки, які не можуть не подобатися жінкам. Та на відміну від берлінського пройдисвіта, вони не дурять жінок, а кохають їх від усім серцем. Бо кохання – то є сенс життя!

Хто прочитав новелу, той знає, що головне в житті героїв! Це кохання. Кохати вмів і був готовий заради кохання на все не лише Міха Куппіш. Кохати вміла і його сестра Сабріна, чий образ, напевно, сподобався нашим сьогоднішнім героїням – всесвітньовідомій акторці Сарі Джессіці Паркер та бібліотекарю Гончарівки Ірині Перуновій. Дівчата теж молоді, гарні, впевнено крокують по життю і полюбляють читати, що також є важливим. 
Сабріна Куппіш закохувалася часто і заради нового кохання була готова піти на край світу, як у прямому, так і у переносному сенсі. Стати членом комуністичної партії лише тому, що коханий є партійцем? Чому ні? Та от біда – батько і дядько Хайнц проти. Стати акторкою і зіграти роль Дездемони? Чому ні, навіть якщо не вистачає місця для репетицій у квартирі. Для цього ідеально підійде ванна кімната. Перейти кордон без відповідних документів? Це теж не проблема, тим паче, що новий коханий має у цьому певний досвід. А ось чи вдасться двом голубкам покинути НДР, ви дізнаєтеся, прочитавши новелу Т. Бруссіга «Сонячна алея».
І Сара Джессіка Паркер, і Ірина Перунова щасливі кохані жінки, яким не треба нічим ризикувати заради кохання, бо їхні чоловіки роблять їх щасливими без всіляких авантюр.
Бажаємо і вам щастя та кохання! Читайте цікаві книжки!

Новела Томаса Бруссіга закінчується тим, що в останній главі з’являється чоловік, який миттєво може вирішити будь-яку проблему. Пологи у екзистенціоналістки, а поруч немає лікаря? Не проблема, поруч є людина, яка прийме пологи. Йде дощ? Той самий чоловік повів рукою, відганяючи хмари, і дощ пішов стороною. На дорозі затори? Той самий чоловік сам урегулював рух на дорозі без поліції. І все це скромно, без помпезності та не потребуючи винагороди. Чоловік навіть відмовився представити себе. Лише приємно посміхнувся і поїхав.
Саме такими скромними людьми є британська письменниця Джоан Роулінг і бібліотекар Гончарівки Ольга Сак, які вже прочитали новелу Т. Бруссіга «Сонячна алея» і знають, кого саме мав на увазі автор, описуючи образ людини, готової прийти на допомогу у скрутну хвилину. Хочете знати хто це? То читайте новелу і отримуйте задоволення від читання!

Calendar

  12345
6789 10 1112
13141516171819
20212223242526
2728293031