Home News А каким было ваше лето?

А яким було ваше літо?

09.09.2013

Згадаймо, як у школі після літніх канікул кожного року ми мали писати твір «Як я провів літо». Можливо, в Америці та ж сама ситуація, тому що в нашому розмовному клубі це питання обов'язково обговорюється на першому вересневому засіданні.
У неділю, 8 вересня, зустрівшись знов після літньої перерви, 16 учасників (небагато, враховуючи тільки початок) охоче ділилися враженнями, емоціями, досягненнями, які є ще такими свіжими у душі та пам'яті після маленького життя, що називається літом.
Звичайно подорожі, звичайно море, звичайно Крим або Карпати, але такі особливі для кожної людини. Звичайно трохи сумно, звичайно хочеться, щоб наступне літо прийшло скоріше.
Але попереду осінь з її святами та щедрим різноманіттям тем, тож традиційний розмовний клуб «Англійська для кожного» як завжди чекає на вас щонеділі об 11.00.

Comments

Write your comment

Calendar

1234567
891011 12 13 14
15 16 17 18 19 2021
22232425262728
2930